Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 SA FACEM SI SPORT!!!

In jos 
+3
greieras
kata0587
gabidari
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyMier Iul 15, 2009 4:23 pm

valdoina a scris:
greieras a scris:
O iau si eu pe urma Madei: gatit intens, spalat vase, plimbare la piata+carat la plase=4 ore :ras: :ras: :ras:


Asa...si ?...
La sala cind vii ?!!!

...Nu mai stiu cum sa va atrag, fac versuri, refrene...doar-doar ! :ras:

Azi, piata, gatit, plimbat animal (la caine ma refer, celalalt se plimba ....de voie) :ras: , lucrat...la care se adauga, retineti ca plusez cu:
tae bo 10 abdomene si 15 flexibilitate... ok si citeva topaieli nereusite din belly dance, dar alea nu se pun ! :ras:

Pe mine n-ai sa ma ai de clienta.......urasc sa sar in sus, sa fac genoflexiuni.
Eu daca vreau sa fac miscare, dansez!!!!!! Si in special latino.........si sa ma vezi ce ma mai balansez, si ma mai unduiesc.........vorba lui d-ul Mada........ca o gazela!!!!!
Sus In jos
ji_cri_mar
viorea
viorea
ji_cri_mar


feminin Localizare : Negru Voda
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 630
Data de inscriere : 31/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyMier Iul 15, 2009 4:35 pm

Eu vreau sa ma apuc de sport,admir vointa valdoinei,sper sa tin si eu pasul! bounce
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyMier Iul 15, 2009 5:16 pm

Citat :
zi, piata, gatit, plimbat animal (la caine ma refer, celalalt se plimba ....de voie)
:ras: :ras: :ras: :ras: :ras:
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyMier Iul 15, 2009 5:16 pm

Ma prezint si la sala de maine! Laughing
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyMier Iul 15, 2009 5:55 pm

OK fetelor, va astept !
Mada, vino aici si danseaza...va fi mai placut ! kiss Poate reusim sa punem una dintre noi, dansuri latino, care-ti plac ...sa stii ca n-am niciun dubiu ca esti gratioasa; am avut colege de dansuri, ca tine si se miscau foarte frumos si firesc...pe linga ca dadeau mai bine pe scena ! Imi placea de ele !
Mary, dupa examen, esti asteptata cu drag, aici ! imbratisare
Diana, ....nu ride de ''raul'' altuia...stii ce se zice ! :ras:
Sa te vad, maine ! imbratisare
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyMier Iul 15, 2009 6:09 pm

valdoina a scris:
OK fetelor, va astept !
Mada, vino aici si danseaza...va fi mai placut ! kiss Poate reusim sa punem una dintre noi, dansuri latino, care-ti plac ...sa stii ca n-am niciun dubiu ca esti gratioasa; am avut colege de dansuri, ca tine si se miscau foarte frumos si firesc...pe linga ca dadeau mai bine pe scena ! Imi placea de ele !
Mary, dupa examen, esti asteptata cu drag, aici ! imbratisare
Diana, ....nu ride de ''raul'' altuia...stii ce se zice ! :ras:
Sa te vad, maine ! imbratisare

Pai asi veni, dar cum? numai sa pun muzica sa dansez si sa ma filmez, ca sa vedeti proba de dans.........altfel nu vad cum! Astept idei!!!!!!!!!
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyMier Iul 15, 2009 6:14 pm

Mada, nu-i nevoie sa te filmezi Laughing Daca spui ca ai dansat, noi te credem pe cuvant :face cu ochiul
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyMier Iul 15, 2009 6:16 pm

Mada, aici ne credem pe cuvint...nu trebuie dovezi ca nu ne ''furam caciula singure'' kiss
Daca apare muzica, dansezi cit vrei tu, apoi dai raportul, cit timp, cite dansuri si cum te simti dupa...iar noi inregistram, atit !
Pe mine ma mobilizeaza enorm faptul ca ''dau raportul'', ma pune la treaba si nu mint, ca nu vad rostul....
Te asteptam ! kiss
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyMier Iul 15, 2009 6:34 pm

valdoina a scris:
Mada, aici ne credem pe cuvint...nu trebuie dovezi ca nu ne ''furam caciula singure'' kiss
Daca apare muzica, dansezi cit vrei tu, apoi dai raportul, cit timp, cite dansuri si cum te simti dupa...iar noi inregistram, atit !
Pe mine ma mobilizeaza enorm faptul ca ''dau raportul'', ma pune la treaba si nu mint, ca nu vad rostul....
Te asteptam ! kiss
Aaaaaaaaaaaaa, pai despre asta e vorba? Atunci pe mine nu contati, ca ma stiu delasatoare. Hai ca dabsez o data, de doua de noua, da pana la urma tot ma las......si daca mai apuc si manac ceva bun, ma duc direct in pat, sa ma relaxez!!!!!!!!! Tauroaica din mine!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyJoi Iul 16, 2009 8:24 am

Si daca m-ati intaratat va anunt ca sunt transpirata fleasca, ca ma batati de jumate de ora pe muzica lui Bisbal.........fug la dus!!!!!!!!!
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyJoi Iul 16, 2009 11:25 am

Madrid a scris:
Si daca m-ati intaratat va anunt ca sunt transpirata fleasca, ca ma batati de jumate de ora pe muzica lui Bisbal.........fug la dus!!!!!!!!!

Felicitari, draga Mada...multiple felicitari ! kiss imbratisare
Asa se face...ai vazut ce minunat este ?
Spune-mi ca te simti alt om si te cred... imbratisare
Face mult acest tip de miscare, iar daca se face si un program zilnic sau la 2 zile, se va cunoaste sigur !
Treburile casnice nu se pun la socoteala, asa ca.... sa ne tinem de astea de la ''sala'' ! :ras:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyJoi Iul 16, 2009 2:48 pm

valdoina a scris:
Madrid a scris:
Si daca m-ati intaratat va anunt ca sunt transpirata fleasca, ca ma batati de jumate de ora pe muzica lui Bisbal.........fug la dus!!!!!!!!!

Felicitari, draga Mada...multiple felicitari ! kiss imbratisare
Asa se face...ai vazut ce minunat este ?
Spune-mi ca te simti alt om si te cred... imbratisare
Face mult acest tip de miscare, iar daca se face si un program zilnic sau la 2 zile, se va cunoaste sigur !
Treburile casnice nu se pun la socoteala, asa ca.... sa ne tinem de astea de la ''sala'' ! :ras:


Sa sti ca da.........atunci cand dansez simt ca sunt alta........ca ma transpun! Nu radeti, dar chiar ma simt bine.........imi place sa dansez si sa cant! cel putin cantatul e hobbyul meu!
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyJoi Iul 16, 2009 4:01 pm

...o NOUA zi....cu sport !
astazi, mai usurel ca am avut stari de moleseala si greata, dimineata...asa ca...15 flexibilitate , 1 belly dance basic, 1 belly dance fitness
...nu e mult, dar cu asta imi pastrez obisnuinta zilnica, ceea ce e mare lucru !

Cred Mada ca te simti bine, iar asta este un bun motiv sa continui. De ce sa nu te simti bine, daca nu depinde decit de tine sa obtii acest lucru ! imbratisare

Gata cu laudele, ca-ti cresc cornite, draga Mada si imi e teama ca te molesesti... :ras:
La dusuri, in pasi de dans....! Smile
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyVin Iul 17, 2009 4:12 pm

imbratisare Smile Imbratisari, doar fetelor care vor trece pe-aici...si vor lucra !

14 pilates brate, 1 tae bo basic...suficient pentru o zi de canicula si de vineri... Rolling Eyes
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyVin Iul 17, 2009 4:15 pm

valdoina a scris:
imbratisare Smile Imbratisari, doar fetelor care vor trece pe-aici...si vor lucra !

14 pilates brate, 1 tae bo basic...suficient pentru o zi de canicula si de vineri... Rolling Eyes

Adica eu daca am fost la munca nu merit imbratisare???????????
Si keops care nu mai vine sa ma alinte el!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyVin Iul 17, 2009 4:22 pm

Madrid a scris:
valdoina a scris:
imbratisare Smile Imbratisari, doar fetelor care vor trece pe-aici...si vor lucra !

14 pilates brate, 1 tae bo basic...suficient pentru o zi de canicula si de vineri... Rolling Eyes

Adica eu daca am fost la munca nu merit imbratisare???????????
Si keops care nu mai vine sa ma alinte el!!!!!!!!!!!!

BA DAAAA, tu meriti...esti singura care meriti, data fiind situatia dar si absenta fetelor ! imbratisare imbratisare imbratisare imbratisare imbratisare imbratisare
Cum te-ai putut indoi, inger radios ?!!! (Incerc cu stingacie sa-i tin locul lui Keops..)
Keops !!!!! vino draga, de urgenta...ca nu ma prea pricep la de-astea ! :ras: :ras:
Deci cum spuneam...luceafarul acestui stralucit forum, tu meriti mai mult de citeva imbratisari...pfuuu, ce lipsa de inspiratie...m-a lasat tocmai cind am mai mult nevoie de ea..... :ras: :ras:
Mada, intelege si tu din toate astea, ca-mi esti draga, ca-ti doresc serviciu usor, cit a mai ramas din el si ca te astept cu drag in cafeneaua prieteniei, daca nu iesi la iarba verde, in zilele de week-end ! kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyVin Iul 17, 2009 4:38 pm

valdoina a scris:
Madrid a scris:
valdoina a scris:
imbratisare Smile Imbratisari, doar fetelor care vor trece pe-aici...si vor lucra !

14 pilates brate, 1 tae bo basic...suficient pentru o zi de canicula si de vineri... Rolling Eyes

Adica eu daca am fost la munca nu merit imbratisare???????????
Si keops care nu mai vine sa ma alinte el!!!!!!!!!!!!

BA DAAAA, tu meriti...esti singura care meriti, data fiind situatia dar si absenta fetelor ! imbratisare imbratisare imbratisare imbratisare imbratisare imbratisare
Cum te-ai putut indoi, inger radios ?!!! (Incerc cu stingacie sa-i tin locul lui Keops..)
Keops !!!!! vino draga, de urgenta...ca nu ma prea pricep la de-astea ! :ras: :ras:
Deci cum spuneam...luceafarul acestui stralucit forum, tu meriti mai mult de citeva imbratisari...pfuuu, ce lipsa de inspiratie...m-a lasat tocmai cind am mai mult nevoie de ea..... :ras: :ras:
Mada, intelege si tu din toate astea, ca-mi esti draga, ca-ti doresc serviciu usor, cit a mai ramas din el si ca te astept cu drag in cafeneaua prieteniei, daca nu iesi la iarba verde, in zilele de week-end ! kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss



Draga mea, si eu te iubesc pe tine!!!!!!!!!!Macar ca te-am facut carcotasa forumului!!!!!! Da tot te iubesc!!!!!!!!
Dar orice ai face nu-l poti inlocui pe amore mio!!!!!!! Are el o tehnica speciala cu care ma binedispune!!!!!!!! Chiar ma face sa rad de cate ori vorbesc cu el! Ca sa nu mai zic de rasfatul de care azi mi-a fost asa de dor..........de ieri nu a mai dat pe aici. Nici pe mess nu a fost azi deloc........se intampla ceva..........
cum sa stau eu aproape doua zile fara vorbele lui de dragoste? Deja sunt agitata!!!!!!!
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyVin Iul 17, 2009 4:49 pm

Sunt absolut sigura Mada, ca m-ai ''facut circotasa scumpa'' a acestui forum, ceea ce este de bine !!! :ras: :ras:
...Te cred, pare-se ca nimeni nu-l poate inlocui, dar este bine sa nu afle...fii si tu mai distanta...fa-te ca nu suferi, altfel te-a prins la degetul mic si e jale !! :ras: :ras: Mai incercam eu niste chestii palide, dar trebuie sa ies la plimbarea de seara si, ai constatat mai devreme ca, nici in mare inspiratie nu ma aflu.... :ras: :ras:
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyVin Iul 17, 2009 5:57 pm

Alintata mai esti Mada! Vezi cum se invata femeia cu rasfatzuri?
Si Doina, tu nu ai de lucru si vrei sa faci pe keops , sa intri in pielea personajului? Vezi ca nu-ti iese, trebuie vrajeala mare ! Nu pica Mada chiar asa la luceferi si alte cele , ea se opeste numai la moldoveneasca dulce a lui keops, asa-i Mada? :ras:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyVin Iul 17, 2009 6:45 pm

violeta_ionescu a scris:
Alintata mai esti Mada! Vezi cum se invata femeia cu rasfatzuri?
Si Doina, tu nu ai de lucru si vrei sa faci pe keops , sa intri in pielea personajului? Vezi ca nu-ti iese, trebuie vrajeala mare ! Nu pica Mada chiar asa la luceferi si alte cele , ea se opeste numai la moldoveneasca dulce a lui keops, asa-i Mada? :ras:

Da eu am zis ca m-a invatat Keops cu rasfat! Si acum nu mai pot fara!!!!!!!!!
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyVin Iul 17, 2009 7:17 pm

Vio..departe de mine gindul...mi-ar fi si imposibil, oricit m-as stradui ! :ras: :ras: :ras: :ras: :ras:
NIMENI nu-l mai poate inlocui pe Keops, odata ce s-a ''infiltrat'' in gratiile Madei... :ras: :ras: :ras:
A devenit dependenta de Keops, ca de droguri ! :ras: :ras: :ras:
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptySam Iul 18, 2009 4:48 pm

Smile Sa revenim la operatiunile specifice acestei sali...

belly dance basic, nr 1 si 2 - stretching ambele !
... nu prea e cine stie ce, dar e placut si gratios...nu ce mi-a iesit mie, ci ceea ce executa ele...gemenele, Deena si Veena...!
Azi n-am pe cine sa strig...Diana maninca reusitele sarmale,la sora ei, Violeta nu maninca varza calita, snitele...la ea acasa, Mada si-a facut de drum ca este obosita, Mary inca nu s-a decis sa se apuce....n-am pe cine sa atentionez ! :x
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptySam Iul 18, 2009 6:02 pm

Iar eu citesc ca sa ma distrez
Sunt deja obosita de atatea servicii si ingrijiri de batrrani. Serios, nu mai am resurse!
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptySam Iul 18, 2009 8:15 pm

nicoletta a scris:
Iar eu citesc ca sa ma distrez
Sunt deja obosita de atatea servicii si ingrijiri de batrrani. Serios, nu mai am resurse!

...te cred, ma straduiesc sa te inteleg...dar nu renunt sa te astept...cind s-o putea, am rabdare imbratisare kiss
Asta mai inseamna si ca-ti urez un program mai omenos....
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 EmptyDum Iul 19, 2009 7:14 am

valdoina a scris:


...te cred, ma straduiesc sa te inteleg...dar nu renunt sa te astept...cind s-o putea, am rabdare imbratisare kiss
Asta mai inseamna si ca-ti urez un program mai omenos....
Very Happy imbratisare

Multumesc!
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
Continut sponsorizat





SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: SA FACEM SI SPORT!!!   SA FACEM SI SPORT!!! - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
SA FACEM SI SPORT!!!
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Vine vara...ce ne facem cu ochelarii?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: diete-
Mergi direct la: