Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jocul imaginilor!

In jos 
+7
marrya
ji_cri_mar
ionicaeng
valdoina
kata0587
gabidari
nicoletta
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 7:50 pm

tot imensa e..oricare din ele!!!
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 7:53 pm

eu stau si ma gandesc daca as putea sa ma uit in jos de la inaltimea aia ganditor

a propos....hai sa ne cumparam un aprtament acolo.....cost in jur de 3500$ mp.....iar in bucuresti sunt zine unde costa 2500$mp..diferenta nu e foarte mare , dar conditiile sunt altele....si oricum la banii nostri ne permitem ras
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
Vizitato
Vizitator




Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 7:59 pm

aleu cat imi doresc eu sa stau macar o noapte la burj.....si langa mai este "Atlantis",numai k are 5 stele..cik la burj..este o fantanta de foc..seara....acolo la pisicina....si un restaurant la subsol..subacvatic...deci super de super!
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:02 pm

auziti ,??eu zic sa ne revenim cu picioarele pe pamint!!ca acolo e prea in nori!! ras ras
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:03 pm

gabidari a scris:
auziti ,??eu zic sa ne revenim cu picioarele pe pamint!!ca acolo e prea in nori!! ras ras

ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:08 pm

madi_ kiseleff a scris:
aleu cat imi doresc eu sa stau macar o noapte la burj.....si langa mai este "Atlantis",numai k are 5 stele..cik la burj..este o fantanta de foc..seara....acolo la pisicina....si un restaurant la subsol..subacvatic...deci super de super!

Ala cu fintina in centrul holului de la intrare pina in cupola cladirii, este Burj Al Arab; are si restaurantul de care vorbesti...stai la masa si privesti vietatile pe geam. Are si un restaurant pe la ultimele etaje, pe terasa caruia se aseaza zburatoarele. Periodic vine un nenea, colaborator al hotelului pe astfel de probleme, care aduce soimi si le da drumul sa vineze acele pasari care fac o mizerie crunta, extrem de greu de curatat, prin procedurile clasice, data fiind inaltimea la care ar trebui sa lucreze cineva. La Burj Al Arab, un apartament se poate lua si cu 1000 $, dar asta de-acum este un hotel ''vechi''
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:15 pm

dointa ai fost acolo?Very Happy:* mai e "Mardan Palace" de 7 stele....u foita de aur e imbracat hotelul...din turcia-antalya..e de visss
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:16 pm

madi_ kiseleff a scris:
dointa ai fost acolo?Very Happy:* mai e "Mardan Palace" de 7 stele....u foita de aur e imbracat hotelul...din turcia-antalya..e de visss
bei aici se pun si poze...nu doar spui ce mai e!! asa ca treci la imagini!!!
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:17 pm

gabidari a scris:
Jocul imaginilor! - Pagina 4 2185890930103930503S500x500Q85
Notre Dame de Paris
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:18 pm

aaa la mine se incarca greuuu.....pana fac un rahat de incarcare imi ia...ohooo...deci..cine are netul mai "pe sistem turbooo"Very Happy sa incarce si ptr mine:D
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:19 pm

madi_ kiseleff a scris:
aaa la mine se incarca greuuu.....pana fac un rahat de incarcare imi ia...ohooo...deci..cine are netul mai "pe sistem turbooo"Very Happy sa incarce si ptr mine:D


ras ras ras ras ras ras pai zi asa !!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:20 pm

e frumos si notre dame....eu l-am invatat de mica..din filmul "cocosatul de la notre dame"..super...desene si film...Smile dar in realitate..ciuciu..k nu l-am vazut:(
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:20 pm

gabidari a scris:
madi_ kiseleff a scris:
dointa ai fost acolo?Very Happy:* mai e "Mardan Palace" de 7 stele....u foita de aur e imbracat hotelul...din turcia-antalya..e de visss
bei aici se pun si poze...nu doar spui ce mai e!! asa ca treci la imagini!!!

N-am fost in Dubai, nici in Antalya. La turci am fost doar la Kusadasi, Efes, am trecut prin Bodrum...asta imi aduc aminte acum repede !


Scuze Gabita, am crezut ca sunt de capul meu, nesupravegheata la ora asta ! Abia ma acomodam si eu....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:21 pm

eee lasa k imediat inveti rostul..Very Happy
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:22 pm

madi_ kiseleff a scris:
e frumos si notre dame....eu l-am invatat de mica..din filmul "cocosatul de la notre dame"..super...desene si film...Smile dar in realitate..ciuciu..k nu l-am vazut:(

E foarte frumoasa Catedrala, e pe malul Senei...merita vazuta, de multe ori. Pe asta am vazut-o, suficient !
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:23 pm

eu pe Mady o cert ac nu pune imaginea s ao ghicim noi..ea din start ne-a spus de cuatre si cutare ce frumos e!!da acu o inteleg si o iert
caut eu imagini!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:23 pm

hi hi;) v-am facut si eu putina pofta:D
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:24 pm

o iau si eu pe scrisul lui Keops ..scuze!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:25 pm

scrisul kopsian:))))
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:27 pm

kata0587 a scris:
da e din dubai

Este un ansamblu artificial de insulite ....pentru marirea suprafetei de populare a zonei; aparea in filmul acela cu protejarea resurselor Pamintului. Sigur ai vazut Kata, tu ai recomandat filmuletul !
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:37 pm

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Dest24012981
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:39 pm

louvre paris:D clarrr
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:39 pm

Louvre- Paris

si mai corect Musee du Louvre
fosta pe rind palat locuit de Ludovic al XIV-LEA pina s-a mutat la Versailles, apoi a fost depozit de armament, apoi a locuit Napoleon, apoi a fost cladirea Parlamentului si acum este muzeu...mare, cu galerii nesfirsite. Este expusa Mona Lisa, are intr-adevar un suris...smecher. Tabloul este protejat cu un ecran de sticla. Sunt sali intregi cu Rembrandt, cu Velasquez, cu Modigliani, cu Picasso....cu, cu
La inchidere, cordoane umar la umar de gardieni, ''imping'' vizitatorii, cu amabilitate dar ferm , spre iesire...Sunt multe de spus dar ma opresc aici !
Sunt necesare citeva vizitari pentru a cuprinde o cit mai mare parte din el.
Felicitari Madi, ai fost mai iute de taste ! kiss


Ultima editare efectuata de catre valdoina in Sam Aug 29, 2009 8:45 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:40 pm

madi_ kiseleff a scris:
louvre paris:D clarrr
bravo..deci acum pui o imagine ca asa e jocul!! ras
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 EmptySam Aug 29, 2009 8:45 pm

Jocul imaginilor! - Pagina 4 Cascadaniagaranoaptea1.th
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jocul imaginilor!   Jocul imaginilor! - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Jocul imaginilor!
Sus 
Pagina 4 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Timp liber :: Descopera lumea-
Mergi direct la: