Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!

In jos 
+16
zizi15
newlailashelter
nicole
anamaria21
Roly
COSTACHE MIHAIL
marrya
vrabieionutz
nicoletta
ionicaeng
greieras
ji_cri_mar
violeta_ionescu
valdoina
gabidari
kata0587
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
newlailashelter

newlailashelter


feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 52
Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 01/01/2011

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Colecta de hrana 8.01.2011   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptyDum Ian 09, 2011 8:12 pm

Multumim tuturor celor care ne-au ascultat si sfatuit,care ne-au ajutat financiar si moral,care au scris sau au vorbit pentru noi si au transmis mai departe povestea noastra.
Va multumim nespus!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=117375825001769&set=a.117375431668475.19530.100001880553437

















http://les-chiens-de-laila.e-monsite.com/ Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
anamaria21
viorea
viorea
anamaria21


feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 34
Numarul mesajelor : 565
Data de inscriere : 28/09/2010

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptyLun Ian 31, 2011 9:59 pm

nu o mai am pe MAYA...NU MA PUTEAM OCUPA DE EA.SI AM DAT-O UNEI FAMILII CARE AU SIO MASCUL.....SI ASTEPT PUIUTI...CA NU ERA GESTANTA ATUNCI.....
Sus In jos
https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000003019514
zizi15

zizi15


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 39
Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 25/07/2011

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptyLun Iul 25, 2011 8:43 am

Noi am avut o pisicuta, Tania insa a trebuit sa o dam cand a venit pe lume baietelul deoarece nu tot auzisem ca cei mici pot lua diverse boli de la animale. acum imi pare rau ca am dat-o, era tare blanda Sad
Sus In jos
Menna

Menna


feminin Localizare : Riyadh, Arabia Saudita
Varsta : 43
Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 22/03/2012

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptyMier Mar 28, 2012 6:37 am

Eu am avut un motan pe nume Oli. Pentru ca a trebuit sa plec din tara l-am dus la o matusa. Imi este atat de dor de el. Dimineata se aseza langa mine si astepta sa ma trezesc sa ii dau sa manance, e foarte jucaus si arata ca si Tom. Sper cat de curand sa mai am un motan.
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptyMier Mar 28, 2012 4:48 pm

sti cum se spune cui pe cui se scoate,asa ca fa rapid rost de un alt motanel...!!!
Sus In jos
marrya
lalea
lalea
marrya


feminin Localizare : Caraula-Craiova
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 2039
Data de inscriere : 04/02/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptyJoi Sept 13, 2012 1:19 pm

Cand am plecat din tara sa venim aici.. a facut un popas..nu mai retin unde,oricum in tara... si era acolo un catelus si am zis sa-i dau ceva de papa..cand am mers la el, saracutu era tare amarat, bolnavior..cred ca a dat o masina peste el..nici macar nu sa ridicat si nu sa atins de papa.. i-am pus si putina apa..dar micutu era prea necajit sa poata manca.. era lovit de ceva timp, cred pt ca avea ceva rani care erau vindecate...insa deabia mergea..mi-a parut tare rau de el, am si plans, vroiam sa-l iau... sper din suflet sa se faca bine...si sa-l fi luat cineva acasa... nu va zic ce mochita avea si cum se uita cu ochiisorii aia tristi...
Sus In jos
http://marrya-marrya.blogspot.com/
Betty2000




feminin Localizare : iasi
Varsta : 34
Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 19/04/2013

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptySam Apr 27, 2013 6:20 pm

Saptamana viitoare ma duc la tara. Abia astept sa vad cateii lu' bunica-mea. A cumparat acum cateva saptamana frate-miu mai mic un catel micut. Era asa de scump.
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptyDum Apr 28, 2013 3:41 am

Betty2000 a scris:
Saptamana viitoare ma duc la tara. Abia astept sa vad cateii lu' bunica-mea. A cumparat acum cateva saptamana frate-miu mai mic un catel micut. Era asa de scump.
pai asteptam poze Bety cu catelusul tau!!
Sus In jos
mikhaela76
ghiocel
ghiocel
mikhaela76


feminin Localizare : KSA
Varsta : 48
Numarul mesajelor : 378
Data de inscriere : 25/04/2013

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptySam Mai 04, 2013 2:59 pm

Wauuuuuuu ce de animalute dragalase aici,sa va traiasca fetelor,si mama a avut doua pechineze,cea mare Leila pe care tot eu i-am aduso Laughing si apoi am oprit si un puiut de la ea pe care o numisem Laki,dar au murit amandoua,Leila la 19 ani,si laki la 12.
Sus In jos
Amalia T.
ghiocel
ghiocel



feminin Localizare : bucuresti-constanta
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 197
Data de inscriere : 17/07/2013

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 EmptySam Iul 20, 2013 4:28 pm

si eu sunt mare iubitoare de animalute..de cand sunt gravida cred ca sunt peste media normala:))  nu exista sa plecam undeva fara ceva de papa la noi stiind ca pe drum gasim catei amarati..deobicei cand plecam la tara sau in afara orasului..noi deocamdata stam in constanta si aici la bloc am avut surpriza sa vad ca sunt destui oameni care au grija de animalutele din curtea blocului,si sunt o gramada din pacate se inmultesc f repede..insa macar nu mor de foame aici..noi avem o pisica de vreo 14 ani ,e ca fata mea,asa mult o iubesc.cand am ramas gravida toata lumea ma exaspera cu intrebarile despre ea,ca ar fi mai bine sa o dau afara ,prostii de astea!bataie  eu nici n am vrut sa aud!! e a mea si atat! le am zis nici sa nu mai pomeneasca de asa ceva ca ma super f tare.fiecare isi ia singur deciziile,iar la mine nu era nimic de hotarat ,nici macar de gandit asa ceva.oricum la nisipul lor umbla numai sotul,si avem grija sa i spalam pe ei,inclusiv mainile noastre mereu. deja abia astept sa l cunoasca pe bebe si sa aibe grija de el,pt ca e o pisicuta f grijulie I love you  intr o zi,cam acum 3 sapt ,venim din bucuresti si descarcam bagajele..si de sub o masina aud un mieunat slab...si cand ma uit un pui micut de vai de capul lui..uofffffff normal ca nu l am putut lasa afara..si bine am facut pt ca sincer nu cred ca ar fi rezistat ,era extrem de mic si slab si plin de purici..a doua zi s a dus sotul de i a luat pastile de deparazitare,vitamine,pudra pt purici..etc:)) vreau sa va spun ca acum e un jucaus ceva de sperat,l am numit Zuzu ca e zapacit rau!!ras se alearga cu misica prin casa ca nebunii!ras acum partea a 2 a ras in buc.acasa,avem alti pisoi langa curte am amenajat niste custi ,ca tot asa s au inmultit si le dam si alora de mancare..deci mai sunt si vreo 10 in buc.ras gradinita de pisici:)) noroc ca i am stabilit in afara curtii.ce sa facem,asta este,nu putem sa ne uitam la ei si sa i lasam sa moara de foame..sunt si ele niste sufletele nevinovate.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 9 Empty

Sus In jos
 
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!
Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Cafenea :: prietenii nostri...necuvantatoarele-
Mergi direct la: