Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intre mamici

In jos 
+2
violeta_ionescu
gabidari
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
nicole
viorea
viorea
nicole


feminin Localizare : aproape de voi
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 514
Data de inscriere : 05/08/2010

Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 EmptyMar Mar 22, 2011 1:40 pm

mattias e un scump; mananca foarte bine, carne, supa, piure-uri...de toate; oul nu il introducem acum, momentan...;
mai lasam sa treaca timpul...; in rest, totul e bine merci;
il scoatem mai des la plimbari, ca s-a incalzit...cu caruciorul...; si, cam car singura caruciorul ca el numai in brate e mereu...; si cand trecem prin cartier, trezim vecinii sau ii deranjam...ca numai lalaieli dea-lui se aud pe ici, pe colo...cert este ca ii priesc plimbarile...si ne plac;
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 EmptyMar Mar 22, 2011 1:45 pm

CE MAI SEAMAN SI MATTIAS al tau cu Dari al meu ras si eu plimbam mai mult carutul gol si el in brate ,ca in momentul in care il puneam in el zici ca il puneam pe carbuni incinsi..asa urla de stiua toti vecinii ca e Darius in carucior!! asa ca pe la 5 luni am renuntat la carut si am trecut mai mult in marsupiu ,asa era si el multumit ca putea vedea pe toata lumea si era fericit si zimbea la toti pe strada!!
Sus In jos
nicole
viorea
viorea
nicole


feminin Localizare : aproape de voi
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 514
Data de inscriere : 05/08/2010

Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 EmptyMar Mar 22, 2011 1:47 pm

gabidari a scris:
CE MAI SEAMAN SI MATTIAS al tau cu Dari al meu ras si eu plimbam mai mult carutul gol si el in brate ,ca in momentul in care il puneam in el zici ca il puneam pe carbuni incinsi..asa urla de stiua toti vecinii ca e Darius in carucior!! asa ca pe la 5 luni am renuntat la carut si am trecut mai mult in marsupiu ,asa era si el multumit ca putea vedea pe toata lumea si era fericit si zimbea la toti pe strada!!
deci e bun marsupiul???
ca, si mie mi-a venit un gand sa iau...da' nu stiam cat de eficient este, si daca matti sta in el...;
pup pe darius, el e baietel mare deja...;
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 EmptyMar Mar 22, 2011 1:57 pm

la noi a fost super eficient,si toata lumea fericita mai putin spatele meu dupa 10 luni ca era deja greut ,da il purta mai mult tati dupa 10 luni in marsupiu!!!
Sus In jos
nicole
viorea
viorea
nicole


feminin Localizare : aproape de voi
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 514
Data de inscriere : 05/08/2010

Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 EmptyMar Mar 22, 2011 2:02 pm

gabidari a scris:
la noi a fost super eficient,si toata lumea fericita mai putin spatele meu dupa 10 luni ca era deja greut ,da il purta mai mult tati dupa 10 luni in marsupiu!!!
daca e bun, poate vom incerca si noi;
Sus In jos
anamaria21
viorea
viorea
anamaria21


feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 34
Numarul mesajelor : 565
Data de inscriere : 28/09/2010

Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 EmptyMar Mar 22, 2011 3:09 pm

eu marsupiu am avut la fetita mea caruciorul mi-am permis dupa 8 luni si nu l-a tinut decat cateva luni ca venise frigul ce as mai vrea acum un carut ca imi rupe spatele caprita mea...
Sus In jos
https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000003019514
nicole
viorea
viorea
nicole


feminin Localizare : aproape de voi
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 514
Data de inscriere : 05/08/2010

Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 EmptyMar Mar 22, 2011 4:33 pm

anamaria21 a scris:
eu marsupiu am avut la fetita mea caruciorul mi-am permis dupa 8 luni si nu l-a tinut decat cateva luni ca venise frigul ce as mai vrea acum un carut ca imi rupe spatele caprita mea...
noi avem si carut, si scoica care ne ajuta foarte mult, dar nu il plimb cu ea pt ca e greu, ma doare mana.
cat era mai mic mergeam cu el in scoica, acum il tin pe acolo cand se joaca... avem si scaun de masina, carucior cu landou de la chicco.
marsupiu, nu sunt hotarata daca sa iau...daca tot ati zis voi, ca e bun...totusi as lua insa mai vedem.
plus ca ne gandim sa ii luam si scaun pt papa.
Sus In jos
nicole
viorea
viorea
nicole


feminin Localizare : aproape de voi
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 514
Data de inscriere : 05/08/2010

Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 EmptyMar Mar 22, 2011 5:27 pm

5 luni, 2 saptamani si 4 zile, primul cuvant anume MAMA, a zis: ma-ma
Sus In jos
zizi15

zizi15


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 39
Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 25/07/2011

Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 EmptyLun Iul 25, 2011 8:46 am

si eu tot un carut i-am luat de la bertoni insa mi se pare foarte greu, ma rupe de spate chiar daca stau la etajul 1. cand nu e sotul nici nu pot sa il car singura
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intre mamici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intre mamici   Intre mamici - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Intre mamici
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Familie :: Proaspete mamici-
Mergi direct la: