Femei Puternice

Femei Puternice

AcasaAcasa  portalportal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Lotiune cu catina de la....(nume produs sters de moderator)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
valy87

feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 30
Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 18/04/2011

MesajSubiect: Lotiune cu catina de la....(nume produs sters de moderator)   Mier Ian 23, 2013 11:43 am

Buna, fetelor. Am nevoie de putin ajutor: de cand a venit iarna, pielea mea e tare uscata, mai ales dupa dus. Am incercat mai multe lotiuni, dar nu le tolerez prea bine, pielea se inroseste si ustura. O colega de serviciu mi-a recomandat lotiunea de corp cu extract de catina de la (nume produs sters de moderator)........., e bio si nu contine deloc substante chimice, iar extractul de catina stiu ca e delicat cu pielea sensibila. Voi ati incercat produse de la ei? Cum vi se par?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
lola09

feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 33
Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 26/02/2013

MesajSubiect: Re: Lotiune cu catina de la....(nume produs sters de moderator)   Vin Apr 05, 2013 9:01 am

Sincer eu nici nu am auzit.
Sus In jos
Marlene_Beauty

feminin Localizare : Aiud
Varsta : 29
Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 20/05/2014

MesajSubiect: Re: Lotiune cu catina de la....(nume produs sters de moderator)   Mar Mai 20, 2014 1:16 pm

Catina este foarte buna. Si eu o folosesc direct aplicata pe ten sau in sucuri. Are un efect superb asupra pielii. Am avut acum cativa ani o crema cu extract de catina, cumva Weleda?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Lotiune cu catina de la....(nume produs sters de moderator)   

Sus In jos

Lotiune cu catina de la....(nume produs sters de moderator)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani, David!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: frumusete-
Mergi direct la: