Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 operatie de succes la spitalul sf constantin

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Rania55




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 41
Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 12/06/2012

operatie de succes la spitalul sf constantin Empty
MesajSubiect: operatie de succes la spitalul sf constantin   operatie de succes la spitalul sf constantin EmptyMar Feb 25, 2014 9:43 am

Doresc sa transmit pe aceasta cale intreaga mea apreciere si multumiri din inima d-lui doctor Sabau Sorin, pentru interventia chirurgicala pe care am suferit-o in data de 4 februarie 2013 la spitalul Sf. Constantin.

Totul a plecat de la un consult de rutina, consult in urma caruia mi s-a comunicat ca singura cale de rezolvare a problemelor mele ramane calea chirurgicala.

In urma cu ceva timp, tot la un consult similar (ORL), la alta policlinica privata, mesajul fusese la fel de clar – interventie chirurgicala; din pacate, medicul de atunci si-a insotit expresia de un gest cu doua degete in aer, degete care imitau o foarfeca, si cu zicerea “hars-hars”… Suficient ca sa renunt din start !

Spre deosebire de situatia de atunci, acum d-nul doctor Sabau mi-a explicat simplu tot ce va face, m-a incurajat si m-a asigurat ca totul va fi fara durere si fara complicatii. In plus, la consultul preanestezic, lucrurile au evoluat la fel de prieteneste si de cald. Aveti personal medical de cea mai buna calitate, si felul in care acestia vorbesc cu pacientii cred ca este extraordinar de important.

Totul a decurs conform cu ceea ce mi s-a spus initial; de la etapa internarii si pana la externare – totul a fost profesionist si prietenesc, cald.

Am fost anesteziat total, m-am trezit cand toata treaba era terminata. Perioada post operatorie nu este tocmai placuta dar… nici un capat de tara nu a fost !

Multumiri in primul rand domnului doctor Sabau Sorin; atunci cand lucurile sunt rezolvate in mod profesionist – totul pare simplu.

In al doilea rand, multumiri doamnei doctor anestezist Campeanu Luminita; cu la fel de mult profesionalism si-a facut datoria facand ca totul sa fie usor, fara dureri si fara stress.

Nu in ultimul rand multumiri tutuor asistentelor medicale dar si infirmierelor; toti si-au facut datoria cu multa prietenie si caldura, dar la fel de profesionist.

Am avut o interventie chirurgicala relativ simpla dar… nimic nu este simplu cad este vorba de sanatatea proprie.

Ati pus la punct un spital de nivel european cu servicii medicale de cea mai inalta clasa, cu personal medical pe care multi si l-ar dori !

Felicitari tuturor.
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

operatie de succes la spitalul sf constantin Empty
MesajSubiect: Re: operatie de succes la spitalul sf constantin   operatie de succes la spitalul sf constantin EmptyMier Feb 26, 2014 4:54 am

multumim de sfat si sanatate multa! noroc 
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

operatie de succes la spitalul sf constantin Empty
MesajSubiect: Re: operatie de succes la spitalul sf constantin   operatie de succes la spitalul sf constantin EmptyMier Mar 05, 2014 5:33 am

cand exista oameni cu suflet mare si fac totul din pasiune si din dragoste pt semeni,nu poate decat sa fie bine!!Rania, sanatate maxima!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





operatie de succes la spitalul sf constantin Empty
MesajSubiect: Re: operatie de succes la spitalul sf constantin   operatie de succes la spitalul sf constantin Empty

Sus In jos
 
operatie de succes la spitalul sf constantin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: Sanatate-
Mergi direct la: