Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Minunea s-a intamplat!

In jos 
AutorMesaj
Rania55




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 41
Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 12/06/2012

Minunea s-a intamplat! Empty
MesajSubiect: Minunea s-a intamplat!   Minunea s-a intamplat! EmptyMar Aug 04, 2015 11:09 am

Buna fetelor! Eu am facut testul AMH (presupune recoltarea de sange in perioada de menstruatie) la Gynera – vedeti ca au o promotie si in fiecare zi de vineri atat femeile cat si barbatii isi pot testa fertilitatea cu 50% reducere. Am dat 170 lei, nu stiu cat mai e acum, dar pot sa spun ca mi-am luat o piatra de pe inima cand am aflat ca inca mai pot sa nu-mi fac griji si sa concep pe cale naturala un copil!! Am avut parte de toata atentia si informatia de care aveam nevoie si ma declar 100% multumita de serviciile acestei clinici despre care oricum am auzit numai de bine. Impreuna cu sotul meu, ne doream un copilas foarte mult si nu am vrut sa facem pasul cel mare fara a consulta cei mai buni medici din tara si a afla cat mai putem amana momentul – stiti voi, sa fii ok la capitolul financiar, sa ai grija si de cariera, etc. Acum suntem extrem de fericiti pentru ca mai am putin pana cand nasc si o voi putea tine in brate pe fetita noastra care e tot ce ne-am dorit vreodata. Asa ca mamicilor, nu va pierdeti speranta si aveti incredere in Dzeu ca sigur si visul vostru se va indeplini!
Sus In jos
 
Minunea s-a intamplat!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Familie :: Proaspete mamici-
Mergi direct la: