Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un pont pentru incaltaminte de dama ieftina

In jos 
AutorMesaj
robobyal




masculin Localizare : Bucuresti
Varsta : 32
Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 23/03/2017

Un pont pentru incaltaminte de dama ieftina Empty
MesajSubiect: Un pont pentru incaltaminte de dama ieftina   Un pont pentru incaltaminte de dama ieftina EmptyMier Iun 21, 2017 9:08 am

Buna fetelor , va scriu aici pentru a va da un pont de unde sa va cumparati incaltaminte pentru piciorusele voastre fragile . Este vorba de site-ul https://www.epantofi.ro/dama/saboti-si-sandale/sandale.html , eu l-am gasit acum doua saptamani cautand pe internet sa imi achizitionez cateva perechi de sandale pentru mai multe evenimente care vor avea loc anul acesta . Site-ul mi-a produs o impresie foarte buna , este foarte bine detaliat , nu are reclame sau alte chestii care sa te provoace sa dai click imediat pe X si sa iesi . Plus au niste branduri de renume in materie de incaltaminte . Am vazut ca au in vedere sa bage si parfmuri si imbracaminte . Eu una mi-am achizionat 2 perechi de sandale pentru care am platit undeva la 400 de Lei am primit si garantie la ele tot . Mi s-a acordat si un voucher asa ca daca doriti sa comandati mai ieftin contactati-ma ! O zi buna si sper ca v-am adus ceva nou si bun pentru voi !
Sus In jos
 
Un pont pentru incaltaminte de dama ieftina
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sampon pentru bebelusi
» Nuantator pentru par
» Galuste pentru supa
» pentru ten
» Pentru a scapa de riduri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Familie :: Proaspete mamici-
Mergi direct la: