Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 jurnal de dieta!!

In jos 
+12
vyvy
mymy
lola09
andreeaiovici
anamaria21
marrya
kata0587
ji_cri_mar
greieras
violeta_ionescu
nicoletta
gabidari
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyVin Feb 13, 2009 10:11 am

Gabi, cand se bea combinatia asta cu ghimbir? Inainte de mic dejun sau in loc de? O singura data pe zi sau de 2 ori? Inainte de cina, dupa sau in loc de cina?
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyVin Feb 13, 2009 10:13 am

Ma gandesc ca as putea s-o beau,ca n-o fi cucuta! Si am in casa si pudra d e ghimbir si scortisoara si miere.
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyVin Feb 13, 2009 11:13 am

violeta_ionescu a scris:
Ma gandesc ca as putea s-o beau,ca n-o fi cucuta! Si am in casa si pudra d e ghimbir si scortisoara si miere.
Nu e cucuta!
E mai rau! No pale
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptySam Feb 14, 2009 5:06 am

violeta_ionescu a scris:
Gabi, cand se bea combinatia asta cu ghimbir? Inainte de mic dejun sau in loc de? O singura data pe zi sau de 2 ori? Inainte de cina, dupa sau in loc de cina?

PAI SE BEA DIMINEATA,pe stomacul gol ,apoi maninci linistita micul dejun,sau chiar impreuna cu micul dejun,ca eu asa il beau poate de aceea nu am rezultate :ras: Si daca vrei se poate bea o ceasc ade ceai cu aceasta combinatie si seara.
Citat :
Nu e cucuta!
E mai rau!
:ras: :ras: hai am Nico ca o sa sperii fetele!!e baubila ,eu nu am murit.. kiss
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyDum Feb 15, 2009 5:18 pm

jurnal de dieta!! - Pagina 4 871631joj3ur5sl2
Multumesc, Gabi, dar cum nu ai rezultate? Dupa cat timp?
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyDum Feb 15, 2009 5:31 pm

pai beau cred de mai bine de o luna si am slabit sa nu mint 1 kg...dar adevarul e ca nu am eu prea multe kg in plus si atunci probabil si rezultatele vin mai greu,dar sint multumita ca macar nu am racit iarna asta... :ras:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyLun Feb 16, 2009 12:01 am

e stai linistita cu racitu inca nu e timpul trecut Laughing eu mereu racesc in luna mai ,
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyLun Feb 16, 2009 6:41 pm

Dianaaa.astept vesti ,ai inceput dieta ori ba??sau :face cu ochiul incepi de miine??
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyLun Feb 16, 2009 8:10 pm

:ras: incep de maine ma, ca azi s-a dat shole zard si alte chestii de papa ....n-am putut refuza rusinica
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMar Feb 17, 2009 5:12 am

mda..sa sti ca si eu aveam pofta de shole zard,...da nu a adus nimeni :plans: in schimb noi am facut halva,si recunosc am cam bagat in mine rusinica
hai ca de azi ne facem cuminti!
uite la micul dejun am mincat zic eu rezonabil...ceai verde cu scortisoara ,2 kiwi si iaurt.
la prinz fac piept de pui cu legume...iar spre seara ma gindesc la o salata!
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMar Feb 17, 2009 7:56 am

Trebuia sa vi aici. Tot timpul vine cate cineva la usa ba cu shole zard, ba cu ghorme sabzi sau alte mancaruri Embarassed Halva n-am primit Razz
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMar Feb 17, 2009 8:43 am

Shole zard si ghorme sabzi ce sunt? Ma gandesc eu ca mancare , dar ce feluri?
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMar Feb 17, 2009 9:23 am

hai ca pun reteta la shole zard la "in bucatarie" . ghorme sabzi nu stiu sa fac . e o mancare cu verdeata multa, fasole si bucatele de carne
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMier Feb 18, 2009 12:23 pm

m-am simtit tare bine azi cind mi-au spus prietenele ca am mai slabit aplauze ura deci nu muncesc degeaba!!
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyVin Feb 20, 2009 5:08 pm

azi am avut o pofta ciudata ,sa maninc ceva cu ceapa...asa ca am luat briza ,slanina si ceapa si am mincat ca o purcica ,da nu imi pare rau :ras: :ras: a fost delicios!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyVin Feb 20, 2009 6:01 pm

gabidari a scris:
azi am avut o pofta ciudata ,sa maninc ceva cu ceapa...asa ca am luat briza ,slanina si ceapa si am mincat ca o purcica ,da nu imi pare rau :ras: :ras: a fost delicios!!!!

Asa a facut si Doru meu azi.........si dupa ceapa aia l-a luat un somnnnnnnnnnnn Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptySam Feb 21, 2009 6:26 am

:ras: :ras: pe mine nu ,m-a apucat altceva... :ras:
Azi la micul dejun am bagart 2 kiwi si 4 biscuiti mici,plus ceaiul verde cu scortisoara miere,si ghimbir..prinzul acum il gindesc??inca nu stiu??
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyDum Feb 22, 2009 2:50 pm

azi antrenoarea m-a facut tare fericita,venise vorba despre kg..si am inceput fiecare sa spunem cit avem,eu am spus ca am 58 si toata lumea s-a mirat ,pt ca mai avem citeva fete de virsta si inaltimea mea dar care au 54-55 kg ,si eu arat mult mai slaba decit ele, ganditor si au spus toate ca nu se poate ,asa ca am fost si lamurita,din cauza ca eu am facut mult sport e foarte posibil sa am oasele si muschii mai grei ,asa ca eu arat de 54 kg......chiar daca cintarul arata 58...deci sint fericitaaaaaa aplauze ura ok
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyLun Feb 23, 2009 5:40 am

bravo gabi ce mandra iesti de tine Very Happy Very Happy
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMar Feb 24, 2009 6:09 pm

de miine vreau sa reicep masajul anticelulitic,ca se apropie vara si vreau sa arat bine in costum de baie!!! lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMier Mar 04, 2009 5:10 pm

gabidari a scris:
de miine vreau sa reicep masajul anticelulitic,ca se apropie vara si vreau sa arat bine in costum de baie!!! lol!

Mie una mi-e si rusine sa mai stau in costum de baie.......ce costum.......la ditamai picioarele si ditamai suncile........poate sa fiu eu singura pe plaja undeva!
Sa-mi iau plaja personala, zic! ganditor ganditor ganditor ganditor
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMier Mar 04, 2009 5:18 pm

ei hai ca am vazut eu destule sunci la plaja si nu se jenau deloc :ras: :ras:
da poti sa o faci si tu la tine acasa pe terasa....nu??
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMier Mar 04, 2009 5:31 pm

Direct in curte pot spune.....si il pun si pe Doru sa-mi faca un dus improvizat ca sa ma simt exact la la strand! :ras: :ras: :ras:
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyMier Mar 04, 2009 6:46 pm

Laughing Mada si mie mi-e rusine de mor cand ma duc la piscina pentru ca se holbeaza toate la mine de parca n-ar mai fi vazut elefanti, dar tot ma duc. Laughing
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 EmptyJoi Mar 05, 2009 5:43 am

hai mai fetelor ca sinteti mult prea rele cu voi......daca voi va iubiti corpul asa cum e atunci e ok,dac insa nu va iubiti atunci cred ca e cazul sa faceti ceva pt asta!! ura
Sus In jos
Continut sponsorizat





jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
jurnal de dieta!!
Sus 
Pagina 4 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dieta cu apa
» Dieta, Diete!!!!!!!!!
» Dieta Dukan
» Jurnal de minune
» Jurnal de burtica Mary

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: diete-
Mergi direct la: