Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 trucuri vestimentare

In jos 
+9
anelize_mateescu
maddypop
marrya
valy87
anamaria21
gabidari
andreeaiovici
violeta_ionescu
kata0587
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
andreeaiovici




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 24/03/2011

trucuri vestimentare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: trucuri vestimentare   trucuri vestimentare - Pagina 2 EmptyMar Noi 05, 2013 12:32 pm

Buna, de curand am vizitat si eu magazinul Only for you, dupa niste recomandari de pe forumuri... va garantez eu ca veti gasi niste hainute adorabile acolo!
Sus In jos
PaulaNoel
viorea
viorea
PaulaNoel


feminin Localizare : Innsbruck,Austria
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 711
Data de inscriere : 31/10/2012

trucuri vestimentare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: trucuri vestimentare   trucuri vestimentare - Pagina 2 EmptyLun Noi 11, 2013 5:12 pm

Mie nu mi place Only for you Very Happy
Sus In jos
DidiMihaiescu




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 46
Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 15/04/2014

trucuri vestimentare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Apropo de trucuri vestimentare    trucuri vestimentare - Pagina 2 EmptyMar Apr 15, 2014 8:29 pm

Buna, si eu consider foarte utile sfaturile, unele sunt extrem de simple! Legat de haine si de preturi, m-am tot uitat online si am gasit recent site-ul MissGrey, niste rochite si bluzite foarte potrivite pentru toate siluetele! Am de gand clar sa imi achizitionez cate ceva din prima de Paste I love you
Sus In jos
LisaLupone




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 34
Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 15/04/2014

trucuri vestimentare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Treaba cu trucurile oare este adevarata 100% ?   trucuri vestimentare - Pagina 2 EmptyMar Apr 15, 2014 9:36 pm

Dragelor pe mine m-au pus pe ganduri aceste trucuri, oare sunt adevarata 100% ? Ar fi super! Merg de Paste la un eveniment special pentru mine si familia mea, drept pentru care mi-am achizitionat o rochie extrem de eleganta de la Talis l'atelier creatif si vreau sa arat perfect!!!
Sus In jos
mariaminc89




feminin Localizare : Constanta
Varsta : 34
Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 14/11/2017

trucuri vestimentare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: trucuri vestimentare   trucuri vestimentare - Pagina 2 EmptyJoi Noi 23, 2017 12:25 pm

mie mi-au placut sfaturile de aici legate de incaltamintea cu toc pentru iarna: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Stiti unde as putea gasi botine de genul, dar mai ieftine?
Sus In jos
Continut sponsorizat





trucuri vestimentare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: trucuri vestimentare   trucuri vestimentare - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
trucuri vestimentare
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: frumusete-
Mergi direct la: