Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Rinoplastie

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rania55




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 41
Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 12/06/2012

Rinoplastie Empty
MesajSubiect: Rinoplastie   Rinoplastie EmptyMar Ian 21, 2014 1:06 pm

Buna fetelor!
Stiu ca toate vrem sa avem nasul perfect, insa in cazul meu, m-am nascut cu un nas “cu cocoasa”. Inca de mica eram complexata de fata mea si imi era rusine de ceilalti copii care se uitau ciudat la mine sau chiar faceau glume pe seama mea. La 25 de ani am decis sa pun capat acestei poveri si am mers la clinica Dr. Dobos pentru o rinoplastie. Desi imi era foarte frica de operatie, imi doream enorm sa scap de acest complex. Am fost foarte norocoasa sa ma opereze domnul Dr. Dobos, mi-a explicat pas cu pas operatia, mi-a dat increderea de care aveam nevoie si in final, rezultatele au vorbit de la sine. Operatia a decurs normalm fara complicatii, iar vindecarea a fost rapida. Am un nas perfect proportionat cu structura fetei mele! Daca vreti sa scapati de complexe, mergeti cu incredere la Dr. Dobos, nu veti regreta. Puteti sa vedeti toate cazurile operate pe site-ul dansului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
DariaMarin




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 34
Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/02/2017

Rinoplastie Empty
MesajSubiect: Experienta mea   Rinoplastie EmptyMier Mar 22, 2017 9:37 am

Buna,

Eu mi-am facut rinoplastia la dr. Silvia Stanculescu si am fost foarte multumita de rezultat! Au existat foarte mari emotii, pentru ca mi se pare o operatie importanta si nu stiam exact la ce sa ma astept, dar conversatiile cu d-na doctor au fost de mare ajutor! Am avut incredere in cele din urma in experienta dumneaei si lucrurile au decurs perfect! Am un nas foarte frumos, nu se vede ca a fost operat, iar eu nu imi mai fac atatea griji de cate ori trebuie sa fac poze sau intalnesc oameni noi!
Sus In jos
 
Rinoplastie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: frumusete-
Mergi direct la: