Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dieta, Diete!!!!!!!!!

In jos 
+5
kata0587
valdoina
gabidari
nicoletta
greieras
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyJoi Sept 03, 2009 10:14 am

multam de lik
taree interesant
acuuuu is cam bleaga am inceput sa raspund la chestionar dar m-am incurcat prin limbi si imi e lene acu sa iau un dictionar.
Il fac mai pe seara poate la sfarsit imi da si neste sfaturi personalizate!
Macar atat daca nu cumva se ofera sa imi gateasca opret de o saptamana!
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyJoi Sept 03, 2009 10:25 am

Cu placere, Nico !
Ce IMC ti-a iesit ?
Al meu este 19.3
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyJoi Sept 03, 2009 4:02 pm

al meu e 23,9....
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyVin Oct 09, 2009 3:58 pm

desii slabisem 3 kg in vara, acuma se pare ca le-am pus la loc plans asa imi trebuie daca nu mai fac miscare de loc bataie
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
ji_cri_mar
viorea
viorea
ji_cri_mar


feminin Localizare : Negru Voda
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 630
Data de inscriere : 31/01/2009

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyLun Oct 12, 2009 11:59 am

Nici eu nu am slabit deloc,ba parca am mai pus vreo 2 kg.... de cand am inceput munca.Oare de ce???? scratch scratch scratch
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyLun Oct 12, 2009 3:29 pm

ji_cri_mar a scris:
Nici eu nu am slabit deloc,ba parca am mai pus vreo 2 kg.... de cand am inceput munca.Oare de ce???? scratch scratch scratch
poate de la stres?? sint pesoane care s eingrasa de la stres si eu fac parte din aceasta categorie!! nu stiu nu stiu
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyMier Mar 10, 2010 3:56 am

Un fisier cam lungut cu cartea Mihaelei Bilic (a doua) pe care l-am trimis fetii mele si dc tot era link-ul acolo, zic sa-l foloseasca si cine mai are nevoie.
Valabil 10 zile.
http://dl.transfer.ro/transfer_ro-10mar-af2c9752137d584.zip
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
alice1234




feminin Localizare : Iasi
Varsta : 34
Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 31/03/2011

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyJoi Mar 31, 2011 1:17 pm

Buna!Sunt noua pe site, dar venind vorba despre diete am inceput sa am experienta, asta pentru ca am o mica problema cu greutatea:(( In fine..am incercat multe diete care nu prea au functionat, dar de o vreme am inceput sa beau un anume ceai pe care mi l-a recomandat o prietena..Sincer am gasit cam greu produsul asta, dar efectele chiar au inceput sa se vada :-D Se numeste SilhouetteHelp si chiar sunt multumita de el..Eu l-am cumparat de aici http://www.sanafarm.ro/silhouettehelp-p-1966.html daca mai are cineva nevoie..Va urez cat mai multe kilograme in minus Very Happy Smile
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyJoi Mar 31, 2011 1:22 pm

MULTUMIM ALICE pt informatie si mult succes la slabit!! aplauze
Sus In jos
mirelaiones




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 44
Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 29/04/2011

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyVin Apr 29, 2011 9:25 am

Buna ! Voi ati auzit de Re-code ? La teleshopping am vazut ca este un supliment natural de slabit special pentru femeile de peste 30 de ani. In reclama se spunea ca femeile dupa 30 de ani se ingrasa datorita unor dereglari hormonale motiv pentru care ne este foarte greu sa slabim.Produsul asta ar regla tocmai aceste dereglari hormonale si ar ajuta sa slabim. L-a incercat cineva?Sau a auzit cineva de el?

Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyVin Apr 29, 2011 12:55 pm

buna...eu una nu am auzit de aceste pastile,si apoi nici nu am incredere in nimic din ce se vinde pe piata!!!Chiar daca am trecut de 30 de ani,pot spune ca se poate slabii foarte usor daca ai putina vointa,eu personal am slabit 19 kg pe cind aveam 32 de ani si de atunci ma mentin fara probleme cu putin sport si un regim de viata echilibrat!!!Cu siguranta se poate sa aratam bine si la 70 de ani ras daca noi vrem asta!!
Sus In jos
marcelap




feminin Localizare : Resita
Varsta : 41
Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 24/04/2014

Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 EmptyMar Oct 16, 2018 11:25 am

Se poate slabi si cu dieta , dar e musai sa se tina si activitate sportiva in fiecare zi. Fara sport nu putem ajunge la rezultate prea bune.

Sus In jos
Continut sponsorizat





Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dieta, Diete!!!!!!!!!   Dieta, Diete!!!!!!!!! - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Dieta, Diete!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Dieta cu apa
» Dieta Dukan
» jurnal de dieta!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: diete-
Mergi direct la: