Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Retete speciale

In jos 
+3
amalia
gabidari
kata0587
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Retete speciale - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Retete speciale   Retete speciale - Pagina 3 EmptyJoi Noi 08, 2012 6:18 am

ar trebui sa incercam...doar ca la mine vinerea e mai greu sa tin post ,aici vineri e cum e duminica la noi,deci suntem acasa toata familia si pranzul in familie e important ras nu cred ca as rezista sa ii vad pe toti la masa si eu sa nu bag nimic in gura ras
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

Retete speciale - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Retete speciale   Retete speciale - Pagina 3 EmptyJoi Noi 08, 2012 7:27 am

atunci tineti miercuri, iar la tine gaby e vineri face cu ochiu si uite asa toata lumea e impacata face cu ochiu ...eu va sustin doar cu post simplu, nu negru kiss
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
PaulaNoel
viorea
viorea
PaulaNoel


feminin Localizare : Innsbruck,Austria
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 711
Data de inscriere : 31/10/2012

Retete speciale - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Retete speciale   Retete speciale - Pagina 3 EmptyMier Noi 14, 2012 12:15 pm

da asa vom face vom incerca o data sa tinem miercuri...desi as fi tare mandra de mine sa reusesc sa-l tin si simplu.
ce ma supara e ca sunt nascuta exact pe 15 cand incepe postul mare iar ziua asta cam pica din start la mine....oricum ar fi nu mi aduc aminte s afi tinut o data postul tot,parca cand eram copil. atunci aveam mai multa vointa ... Sad copiii nu sunt mai slabi decat noi cei maturi,chiar mai puternici!....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Retete speciale - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Retete speciale   Retete speciale - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Retete speciale
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Retete de post....
» Alimente sanatoase si retete dietetice
» Retete- Portii mari, calorii putine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Casa si gradina :: in bucatarie-
Mergi direct la: