Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 pentru ten

In jos 
+16
ayssha_2185
nane_liana
SunnyDay
mymy
lola09
icmarga
Katy9229
taneacovalenco
andreeaiovici
larra77
alice1234
greieras
ji_cri_mar
valdoina
gabidari
kata0587
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyJoi Iun 02, 2011 2:25 pm

larra votat fetita ta cea haioasa!!
Sus In jos
larra77

larra77


feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 27/05/2011

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyLun Iun 06, 2011 9:33 am

gabidari a scris:
larra votat fetita ta cea haioasa!!

Multumesc frumos, am ajuns finaliste Smile cheers
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyLun Iun 06, 2011 1:51 pm

ma bucur din suflet...feicitari!!! aplauze aplauze aplauze
Sus In jos
andreeaiovici




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 38
Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 24/03/2011

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyJoi Iul 21, 2011 11:04 am

Buna fetelor! Eu va recomand un tratament plin de rasfat la un spa. Eu am fost la unul si am fost foarte multumita de rezultate. Am fost in weekend pana la Spa-ul Hotelului Alpin, din Poiana Brasov si mi-am aplicat un tratament Madonna's beauty, care m-a ajutat sa-mi pun in evidenta frumusetea naturala, acum folosesc mai putin machiaj si ma simt mult mai bine.
Sus In jos
taneacovalenco




feminin Localizare : Targoviste
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/02/2012

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Oriflame   pentru ten - Pagina 3 EmptyDum Feb 19, 2012 2:41 pm

Comenzi sau inscrieri Oriflame id taneacovalenco
Sus In jos
Katy9229




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 32
Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 18/06/2012

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyLun Iun 18, 2012 8:00 am

Buna fetelor, ati auzit de conceptul acela nou pentru machiaj pe baza de apa de silicon?Din cate stiu eu doar CHANEL l-a adoptat deocamdata. E cea mai noua aparitie in domeniul cosmetice. La noi in tara l-a adus FM Group. Vreti sa incercati?
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyLun Iun 18, 2012 11:33 am

eu sincer nu am auzit...asa ca poate ne dai mai multe informatii!!
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 5:54 pm

cautand retete cu turmeric, am dat peste acest articol si zic eu ca e interesant [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 6:09 pm

Cata eu nu it recomand sa incerci...turmericul coloreaza rau de tot ...asa ca te poti trezii cu un ten galben de zici ca ai hepatita!!!desi poate nu ar trebui sa imi dau cu parerea pana nu am incercat ,poate pe piele nu coloreaza,da eu una nu ma induplec sa incerc ras se ofera cineva??sa ne zica si noua??
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 6:11 pm

cik in combinatia aia nu ar pata atat de tare ca alte combinatii ....nici eu nu m-as incumeta decat daca as sta vreo saptamana in acasa ras
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
icmarga




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 12/03/2013

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyMar Mar 12, 2013 8:28 am

Dubios. E cam riscant ce ziceti voi aici. Eu una mi-am luat o crema hidratanta de la Marionnaud saptamana trecuta si sunt atat de multumita incat nu inteleg discutiile astea cu substante ciudate. Fetelor, ce naiba?
Sus In jos
andreeaiovici




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 38
Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 24/03/2011

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyVin Mar 22, 2013 10:21 am

Nici eu nu cred in eficienta mastilor facute in casa...nu ai de unde sa stii cum iti poate afecta tenul la un momendat. Ca sa imi hidratez tenul folosesc produse bio, fara sa ma complic cu prepararea mastilor in casa si sunt extrem de multumita de ele. Folosesc crema de zi cu iris si crema de noapte cu iris de la Weleda, care le gasesc la plafar si care imi protejeaza si hidrateaza tenul foarte bine. Si pe deasupra nici nu se termina repede, pentru ca sunt foarte consistente si nu trebuie aplicat foarte mult.
Sus In jos
lola09




feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 26/02/2013

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyLun Mar 25, 2013 12:31 pm

eu cred ca e foarte ok sa incerci sa iti ingrijesti tenul cu produse bio,toate cosmeticele din comert sunt facute cu tot felu de substante care pe termen lung in loc sa faca bine pielii din contra fac mai rau
Sus In jos
mymy




feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 48
Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 27/02/2013

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyLun Apr 01, 2013 2:12 pm

eu folosesc in fiecare seara in loc de crema ulei de argan si sunt foarte multumita.
Sus In jos
SunnyDay




feminin Localizare : Iasi
Varsta : 44
Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 08/05/2013

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyJoi Mai 23, 2013 6:34 am

Sa stiti ca tenul este afectat si de un nivel mare de umiditate. Hidratarea continua a pielii nu este sanatoasa, ca orice lucru care se afla in exces. Asa ca daca aveti probleme cu umidtatea in casa, gasiti o metoda prin care sa o rezolvati, cum ar fi prin a pune mai multe plante, a lua un dezumidificator, etc. Bine, intai va trebuie un higrometru sa masurati nivelul exact al umiditatii.

Sper c-am fost de ajutor, numai bine.
Sus In jos
nane_liana




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 34
Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 13/06/2013

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Ten frumos   pentru ten - Pagina 3 EmptyJoi Iun 13, 2013 2:09 pm

kata0587 a scris:
informatii pentru a avea un ten cat mai frumos, care sa fie admirat de toata lumea kiss


Pentru un ten luminos eu as recomanda un tratament cu microdermabraziune, care iti curata fata de pete si puncte negre. Am facut acest tratament, si sunt foarte multumita.
Sus In jos
http://www.goskin.ro
ayssha_2185




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 38
Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 14/08/2013

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyJoi Oct 03, 2013 1:54 pm

Buna ziua doamnelor,
Pentru ca subiectul ridurilor si al imbatranirii este pe deplin dezbatut intre noi doamnele, am indraznit sa vin cu o recomandare pentru noi toate, dar nici domnii nu sunt exclusi.
Jeunesse Global este o companie noua in Europa, si primul sediu deschis este in Romania :)Asadar ne putem considera norocoase, deoarece aceste produse aduc intr-adevar o revolutie in lupta cu imbatranirea.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Gama Luminesce foloseste factori de crestere extrasi din CELULE STEM DIN TESUT UMAN ADIPOS. Sunt singurele produse in lume bazate pe celule stem din tesut UMAN. De asemenea au exclusivitate in lume.
Si acestea nu sunt singurele "arme" pe care le au...exista produsul FINITI care se bucura de un mare succes, deoarece contine agentul TA-65 (se mai numeste si activator de telomeri; telomerii sunt captele cromozomilor si care se tocesc zilnic, astefel celule fiind distruse; acest agent TA-65 este singurul care poate activa acesti telomeri pentru a creste din nou si a crea noi celule).
Sincer eu am incercat Serul regenerator si este intr-adevar f f bun. O colega de a mea mai in varsta a achizitionat crema de zi, serul si crema de noapte si este f multumita. Dupa 5 zile am primit un feedback f bun de la ea. sunt sigura ca in scurt timp in toata tara produsele vor deveni extra cunoascute si folosite de foarta multa lume.
Daca va intereseaza mai multe detalii sau daca doriti sa stiti mai multe despre produse ma puteti contacta pe adresa de email: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
O zi minunata va doresc si multa sanatate!
Cu drag,
Sus In jos
minaott22




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 32
Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 14/11/2013

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyJoi Noi 14, 2013 3:52 pm

Buna,

Eu am auzit acum ceva timp de o tehnologie care se numeste intraceuticals. Asa ca am fost si am incercat si eu la o clinica din bucuresti. efectele sunt fantastice. ten luminos, nici urma de acne sau cercane...mi se pare ca e cel mai fantastic tratament. Merita sa incercati daca vreti sa scapati de o gramada de probleme ale tenului.
Sus In jos
sablic30




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 19/05/2014

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyMar Apr 14, 2015 12:54 pm

Pentru riduri se pot incerca si diverse suplimente pentru asa ceva. Daca ne mobilizam si urmam un plan bine pus la punct putem sa mai indepartam din riduri.

Sus In jos
DariaMarin




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 35
Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/02/2017

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Mezoterapie   pentru ten - Pagina 3 EmptyMar Feb 14, 2017 10:32 am

Buna fetelor,

Citesc despre tot felul de probleme ale tenului si ma adresez celor care se confrunta cu riduri, caci am fost in aceeasi situatie.
Ma deranja faptul ca aratam ca o persoana mereu nedormita sau batrana! Asa ca am gasit pe internet despre mezoterapie - estompeaza ridurile fine, hidratează tenul şi îl ajuta sa produca elastina şi colagen, doua substante responsabile de aspectul ferm şi proaspat al acestuia.
Mi-a fost recomandata Silvia Stanculescu, a urmat o consultatie cu dumneaei, in care i-am spus ce ma deranjeaza si i-am cerut parerea. Procedura a avut loc, totul a fost in regula, sunt incantata de rezultat si de faptul ca ma pot bucura in continuare de viata mea, fara a-mi mai face griji ca sunt perceputa gresit din cauza ridurilor!
Sus In jos
sablic30




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 19/05/2014

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Timeless   pentru ten - Pagina 3 EmptyLun Feb 12, 2018 11:54 am

Pentru eliminarea ridurilor se poate incerca si crema Timeless.

Sus In jos
marcelap




feminin Localizare : Resita
Varsta : 41
Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 24/04/2014

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyMier Mai 23, 2018 10:39 am

Cremele sunt utile dar e foarte important sa cautam doar acele produse care nu ne genereaza efecte secundare sau dependenta. Efectele secundare sunt extrem de nasoale si pot sa aduca prejudicii negative asupra sanatatii organismului uman.

Sus In jos
sablic30




feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 19/05/2014

pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 EmptyJoi Sept 27, 2018 11:04 am

Un ten neted se poate obtine si daca avem grija la ceea ce mancam si sa facem si sport.

Sus In jos
Continut sponsorizat





pentru ten - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: pentru ten   pentru ten - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
pentru ten
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Nuantator pentru par
» Pentru a scapa de riduri
» Scapati de celulita si vergeturi!
» Sfaturi pentru un par sanatos!
» UN HOROSCOP PENTRU FIECARE!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: frumusete-
Mergi direct la: