Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 dieta Dianei

In jos 
+2
gabidari
greieras
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 5 EmptyDum Iul 19, 2009 10:14 am

greieras a scris:
Saru'mana Doinita! kiss kiss Si eu am oarece probleme cu vederea, in sensul ca ochii imi sunt mai obositi si parca usor incetosati, cand e cald afara.

Cu mare placere, Diana ! Sper sa-ti mearga cu orice iti propui, nu numai cu vederea ! Pentru inceput, alege ceva mai simplu, doar pentru a verifica ca functioneaza...vizualizeaza chestia pe care o doresti, cu convingere, apoi multumeste (in prealabil) ca ai primit-o, poarta recunostinta ca arata cum iti doresti si vei vedea, chiar functioneaza...
Acum exersez : ''multumesc pentru vindecarea mea'' si imi imaginez ca sunt perfect sanatoasa, ca un bebelus...si sa stii ca nu ma mai inteapa ficatul, nu-mi mai da borsul pe nas, nu mai am stari de epuizare, de taiere a picioarelor, de greata, etc...nici n-as avea de unde, nu ? Daca sunt perfect sanatoasa, cum sa ma simt rau ?!! Exclus !
M-as bucura mult sa aflu ca reusiti si voi, cu ce va doriti ! kiss imbratisare
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

dieta Dianei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 5 EmptySam Iul 17, 2010 12:28 pm

diana, cum merge cu dieta???
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 5 EmptyDum Iul 18, 2010 6:46 am

Laughing a intrat in coma...incerc sa o resuscitez dar mai usurl asa...sa nu faca stop Laughing
Mai multa miscare si fructe....dar scap si in cate o prajitura sau o bucata de "tahdig"
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

dieta Dianei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 5 EmptyDum Iul 18, 2010 6:54 am

mmmmm..mi-ai facut pofta de tahdik....
mai ti-am spus nu te mai stresa pt orice bagi in gura..si mai ales renunta la gindul ca tot ce bagi in gura ingrasa..si ai sa vezi ca o s afie ok..si kg au sa dispara incetul cu incetul...e probata de mine asta si functioneaza!!
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

dieta Dianei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 5 EmptyDum Iul 18, 2010 6:58 am

si de mine.......cat am fost stresata am mancat continuu si chiar ma enerva lucru asta ca am ajuns la 80 kg pt ca ma tot gandeam k o sa ma ingras, dar tot nu faceam nimic affraid dupa ce stresu a trecut nu am mai dat importanta la cat mananc, si chiar mananc, si azi dimineata m-am suit pe cantar si am ajuns la 76kg fara sa fac sport si fara sa ma gandesc la cat mananc ura
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
Continut sponsorizat





dieta Dianei - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
dieta Dianei
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
» Dieta cu apa
» jurnal de dieta!!
» Dieta, Diete!!!!!!!!!
» Dieta Dukan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: diete-
Mergi direct la: