Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 dieta Dianei

In jos 
+2
gabidari
greieras
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyMier Apr 01, 2009 5:16 pm

cind iti doresti tu si cind simti ca e momentul atunci e bine!!! kiss imbratisare
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyMier Apr 01, 2009 5:27 pm

Ti-am spus ca-ti sta bine in mov, lila? Iti sta bine, chiar mai bine decat cu albastru deschis.
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyMier Apr 01, 2009 5:37 pm

e noua mea tinuta pt aerobic..ieri mi-am cumparato!!mersi
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyMier Apr 01, 2009 5:43 pm

s-o porti sanatoasa. Eu pot sa-mi cumpar haine de sport cu tonele ca n-au nici un efect asupra vointei Laughing
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyMier Apr 01, 2009 6:57 pm

greieras a scris:
O iau si maine de la capat....poate moi satura intr-o zi de dulciuri.....la mine e si din lipsa de activitate si al naibii ceai, mie parca mai mult imi da pofta de mancare decat sa mi-o taie.
Cat am fost in curatenie, mai ca nu-mi era foame de loc, acum daca stau ca vitica, nu-mi sta gandul decat la mancare.

greieras a scris:
mda... tu ai copil. Nu cred ca-ti trebuie mai multa activitate...Eu cred c-ar trebui sa ma apuc de aruncatul maslinelor cu prastia la mare distanta Laughing

greieras a scris:
n-am tanti chef, sau ma rog... as avea dar n-am conditia necesara. L-as sufoca in burta la cate kg am.
Apoi n-am nici casa. Sper ca poate in iarna ce vine sau la primavara sa-l proiectez, dar mai sigur in primavara ca sa-mi pot da si eu licenta linistita.
Hai fata ca esti haioasa rau!
Asa ca rog onorat auditoriu sa spuna cu mana pe inima: nu-i asa ca persoanel meai plinute au un umor nativ debordant?
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyMier Apr 01, 2009 7:42 pm

Buna Nico flori
Eu pot spune cu mana pe inima ca cele mai haioase persoane pe care le-am cunoscut erau plinute.
Mie una, imi reuseste figura doar daca nu ma aflu fata-n fata cu "auditoriul" sau daca sunt in compania prietenilor buni. In fata necunoscutilor ori spun prostii, ori tac din gura de ai impresia ca-s proaspat iesita de la manastire.
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyMier Apr 01, 2009 7:51 pm

Nu e neaparat o regula, dar si eu pot spune ca am intalnit grasute foarte simpatice, mai ales cand aplica si autoironia sunt delicioase, le iese foarte bine!
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 7:28 am

deci traiasca grasutele :face cu ochiul ura
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 9:00 am

gabidari a scris:
deci traiasca grasutele :face cu ochiul ura
Mda!
Tu ce naiba cauti aici?? affraid


Aaaa.Scuzati! Tu esti profa.
Nu de alta dar arati MINUNAT!
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 9:06 am

greieras a scris:
Buna Nico flori
Eu pot spune cu mana pe inima ca cele mai haioase persoane pe care le-am cunoscut erau plinute.
Mie una, imi reuseste figura doar daca nu ma aflu fata-n fata cu "auditoriul" sau daca sunt in compania prietenilor buni. In fata necunoscutilor ori spun prostii, ori tac din gura de ai impresia ca-s proaspat iesita de la manastire.
Sa nu te sperii! Cunosc tipologia asta de oameni. Adica...mai ai frati!

violeta_ionescu a scris:
Nu e neaparat o regula, dar si eu pot spune ca am intalnit grasute foarte simpatice, mai ales cand aplica si autoironia sunt delicioase, le iese foarte bine!
Intr-adevar: "nu neaparat".
Cred ca exista totusi si o logica: daca nu poti place auditoriului prin frumusetea trupului iti dai interesul mai mult ca oricand sa cuceresti prin spirit. Compensezi!
Binenteles ca sunt extrem de multe femei care sunt si suple si frumoase si destepte (fie la ele acolo), cam prea multe pentru gustul meu (ca nu mai am eu loc pe pamant...)
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 11:07 am

Citat :
Tu ce naiba cauti aici?? affraid
Gabi a aplicat regula turmei si a venit sa ne faca galerie :ras: :ras: :ras:
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 12:42 pm

hai ma Nico ,ca am fost si eu grasuta ..defapt grasuta e putin spus,..asa ca inca nu ma pot lauda ca fac parte din categoria manechinelor,si ma simt mai bine cu grasutele,ca doar nu ati spus ca astea sint cele mai haioase??
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 3:29 pm

Ba eu cred ca am locul meu clar pe pamant, de ce sa nu am? Am fost si eu si slabuta si grasuta, frumoasa cat sa nu fiu urata, deci normala, desteapta cat sa nu fiu proasta, deci medie, o picatura intr-un ocean...si ce daca? Am parte si eu de clipele mele de bucurie, de tristete, de fericire, de jale, de toate cate sunt omenesti...nu invidiez pe nimeni pentru nimic, ma bucur sincer pentru oricine poate avea ceva bun si frumos, ma necajesc si pentru cel care e in suferinta...o fi bine, o fi rau, asta sunt!
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 3:49 pm

si noi te iubim si te acceptam asa cum esti!! kiss imbratisare
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 6:09 pm

Violeta, te poti numi un om fericit. Multe persoane, desi au mult mai multe decat le-ar trebui, tot timpul alearga dupa ceva nou si vesnic sunt nemultumite.
Eu, chiar si nenorocirile, ca si tine, le consider bune. Din cauza "evenimentelor nefericite" din viata mea, ma pot considera fericita astazi, fericita ca am trait atatea experiente si sentimente...
De multe ori ma plang ca n-am aia si n-am ailalta si ca sunt asa si pe dincolo....apoi stau putin si ma trezesc la realitate: am tot ceea ce trebuie sa am ca sa pot trai in continuare noi experiente!
Viata ar fi plictisitoare daca am fi perfecte si nu ne-ar mai trebui nimeni si nimic.
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 6:49 pm

ce lectii de viata aici!
cheers
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 7:14 pm

Nico, nu-s inca baba batrana si inteleapta :ras:, dar ceva, ceva am invatat si eu pana acum.
Stiu ca mai am o groaza de descoperit in viata asta si de aceia imi si place.

Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 7:39 pm

greieras a scris:
Nico, nu-s inca baba batrana si inteleapta :ras:, dar ceva, ceva am invatat si eu pana acum.
Stiu ca mai am o groaza de descoperit in viata asta si de aceia imi si place.


Esti o desteapta, ti-am mai spus -o ! De aia imi place mie de tine ! kiss imbratisare
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptyJoi Apr 02, 2009 8:27 pm

rusinica Multumesc pentru compliment Violeta. Esti o draguta! kiss imbratisare
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptySam Apr 04, 2009 5:14 am

Diana , te-am vazut si eu in sfarsit cum arati.
Esti tare frumoasa.
Dar la felul in care gatesti nici nu ma astept sa slabesti.
Eu, avand 100 de kile, maine poimaine, sunt ultimul om care sa dea sfaturi.
Si totusi lupt pe viata si pe moarte impotriva dulciurlor si a prajelilor.
Carnea grasa nu are ce cauta in farfuria mea
Cartofi prajiti , mananc , ca ultima varianta o data pe luna, ori mai rar.
chiftelele le prajesc in cuptor, pe hartie de copt, asa se pot face si snitelele.
Snitele eu nu am facut. dar chiftelele sunt mortale si nu folosesti nici o picatura de ulei.(Fara calorii, fara fum. fara grasime pe aragaz ori faianta)


Mai, si am o durere in gat de nu pot manca nik
Poate slabesc si eu zilele astea, ca-s asa de disperata, ca aveam de gand sa iau Superslim (extreeeem de controversat!)
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptySam Apr 04, 2009 5:19 am

si mi-ai dat si mie din durerea ta in git,..ca mi-a fost mila de tine ieri si eu fata miloasa iau toate bolile de care sufera altiii!! :ras: :ras: :ras: am sa incep s a sug si eu....strepsil ,nu va ginditi la prostii!!@ :ras:
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptySam Apr 04, 2009 5:28 am

Imi pare extrem de rau
Stiu cum sa substituim cuvantul fatidic a suge...
Se tine pastila in gura pana se topeste !!!!!!!
Eeeeeeeeeeeeee, alta viata!
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptySam Apr 04, 2009 5:34 am

cum le gaseti tu pe toate..... :ras: :ras:
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptySam Apr 04, 2009 8:53 am

Multumesc pentru complimente Nico imbratisare
Chiftele si snitele pe hartie de copt chiar n-am mai auzit. Suna foarte tentant sa nu-ti mai manjesti faianta si aragazul cand gatesti si sa mai fie si oarecum light.
Azi am facut chiftelute...sosul l-am facut separat, si tocmai in el cu paine m-am infipt. Nu inteleg de ce-s asa purcea? Creierul meu practic nu vrea sa priceapa ca mancarea nu-mi aduce mai multe probleme decat satisfactii.
Barbat-miu mi-a declarat (de data asta si mai apasat) ca este foarte supara de felul in care arat si ca dorinta lui e ca mai mare e ca eu sa slabesc....cica are impresia ca eu fac dinadins sa nu slabesc.
nervi
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 EmptySam Apr 04, 2009 8:55 am

Gabi, din partea mea poti sa sugi ce bomboana vrei tu Twisted Evil ...Strepsils, Vitamina C, dropsuri, etc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





dieta Dianei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: dieta Dianei   dieta Dianei - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
dieta Dianei
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dieta cu apa
» jurnal de dieta!!
» Dieta, Diete!!!!!!!!!
» Dieta Dukan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: diete-
Mergi direct la: