Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 jurnal de dieta!!

In jos 
+12
vyvy
mymy
lola09
andreeaiovici
anamaria21
marrya
kata0587
ji_cri_mar
greieras
violeta_ionescu
nicoletta
gabidari
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptySam Ian 31, 2009 4:28 am

asa deci... in 5 ani...
maaaaaaaaaaaaai....o sa ajung la 100 de ani....
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptySam Ian 31, 2009 4:54 am

mai Nico,eu am slabit 15 kg in 3 luni,apoi inca 4 in alte 3 luni,deci nu e nevoie de 5 ani sa slabesti,poti in 6 luni sa dai lejer 20 de kg.....sa te menti e putin mai greu ,da nu imposibil. scratch
Am constata ca in zilele cind fac aerobic maninc mai mult,pt ca in aceste 2 zile de week-end nu am facut miscare si am mincat tare putin.
Acum stau cu un ceai in fata si 4 biscuiti vegetali,am mai baut un suc de grepfruit proaspat,cica asta e micul dejun,..prinzul o sa fie mai consistent pt ac maninc la restaurant , probabil o sa iau kebab de pui cu salata,si asa ma incadrez numai bine la un meniu de dieta, Very Happy iar spre seara mai vad eu.!
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptySam Ian 31, 2009 7:37 am

Excelente exercitii, Nico, dar le facem? Hai sa incercam...de maine Laughing
:ras:
Azi n-am vreme, dar de maine ma apuc si va tin la curent.


Ultima editare efectuata de catre violeta_ionescu in Dum Feb 01, 2009 10:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptySam Ian 31, 2009 10:13 am

ma distreaza cind vad propozitia asta cu de miine...de miine incep regim,de miine fac sport,de miine nu stiu ce mai fac!!!
dece nu de azi ,de acum din acest moment??asa sintem noi femeile ,mai lasam o zi in care sa ne facem de cap ,si apoi zicem ca de miine gata!! :ras:
din pacate la mine a esuat orice regim in care am zis de miine,dar cind am fost hotarita si am spus de acum nu mai bag in gura dulciuri sau altceva , a fost mai bine,asa parca ma amagesc singura......de miine.
se poate da jos kg in plus ,toate putem ,vointa ne lispeste cel mai mult!!! :ras:
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptySam Ian 31, 2009 1:42 pm

Asa e , Gabi, ai dreptate ! Crying or Very sad Embarassed
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyDum Feb 01, 2009 6:28 am

fetelor am pacatuit.... Embarassed rusinica cu o felie de pitza aseara...
da azi sint cuminte maninc doar ciorba de legume,si salate....sa mai spal din pacate!! :ras:
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyDum Feb 01, 2009 2:20 pm

[b]Sa-ti fie de bine si sa nu mai faci c-ajungi in iadul graselor Gabi! :ras:
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyDum Feb 01, 2009 2:21 pm

Eu incerc sa slabesc dar sunt prea mancacioasa. Azi am fost la piata si mi-am luat verdeturi: broccoli, varza alba, gulii, ciuperci, morcovi si peste. Sa vedem daca ma tin de treaba. Sotul ma piseaza din ce in ce mai tare sa slabesc.
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyDum Feb 01, 2009 6:04 pm

pai vezi ai deja inca un sustinator,asa ca trebuie sa te apuci de dragul lui macar daca nu de gura mea!!! :ras:
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyLun Feb 02, 2009 4:54 am

gata fetele...v-ati trezit ??incepe ora de sport....jurnal de dieta!! - Pagina 2 8d7397c88e2e5b922eccd234874c134a

jurnal de dieta!! - Pagina 2 De198851117577b64b78c864c3afdfe6
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyLun Feb 02, 2009 10:13 am

jurnal de dieta!! - Pagina 2 1884972f3i1zk5cmwAsta e singurul sport care imi place, pe care il pot practica doar cateva zile pe an, din pacate...in vana nu prea se poate.
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyLun Feb 02, 2009 10:17 am

jurnal de dieta!! - Pagina 2 868062a3p74g0ror Mamaieeeeee! Stai locului, ca te frangi !
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyLun Feb 02, 2009 6:36 pm

Violetaaaa,mi-ai placut mult de tot cu postarea asta!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 1:50 am

fetelor eu iau niste pastile pt slabit .de 1 sap ,dar nu stiu ce am simt nevoia mai mult sa manac Neutral zici ca sunt vitamine
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 4:54 am

eu sincer sint total impotriva pastilelor,..dau tot metabolismul peste cap,..mai bine maninci mai putin si sanatos si citeva minute de sport pe zi sint suficiente,mai ales ca tu Vio ,nu esti grasa deloc,nu vad dece te stresezi??
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 5:49 am

vio83 a scris:
fetelor eu iau niste pastile pt slabit .de 1 sap ,dar nu stiu ce am simt nevoia mai mult sa manac Neutral zici ca sunt vitamine

Ce pastile iei? Am luat si eu vara trecuta si in 2 luni am dat jos 13 kg.......apoi le-am pus la loc.......
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 6:26 am

exact ce spuneam,..mai mult rau fac decit bine,pastilele!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 9:06 am

gabidari a scris:
exact ce spuneam,..mai mult rau fac decit bine,pastilele!!

Asa-i......cat timp le-am luat m-am simtit bine, cum le-am oprit mi-a fost tare rau vreo trei zile......apoi daca am incercat sa le mai iau mi-a fost rau de nu ma puteam tine pe picioare.........am renuntat! Si ma refer la "CAPSULA DE SLABIT" de la ARPFARM.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 11:56 am

se numesc 72 hour diet pill
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 05, 2009 2:12 pm

Halal dieta tin eu.......azi am mincat o gramada de pajituri cu frisca affraid affraid ..da sa stiti ca Mada e de vina,ca a pus poze cu prajituri..si mie doar la prajitura mi-a stat mintea de cind le-am vazut!!! lol! lol! geek
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptyVin Feb 06, 2009 5:27 pm

insa cu toate prajiturile mincate am slabit un kg....nu imi venea sa cred dimineata cind am urcat pe cintar,..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptySam Feb 07, 2009 4:34 am

ia vezi tu nu sa stricat cantaru si artata minus :ras:
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptySam Feb 07, 2009 7:02 am

NUUU,sigur merge bine,si azi dimineata aveam tot 58 kg!!!
Pote incepe sa isi fac efectul aerobicul,pt ca ar fi si cazul ca merg de 2 luni,si cintarul meu nu s-a miscat deloc in acest timp,iar acum binevoieste sa arate un kg mai putin...
Sus In jos
ji_cri_mar
viorea
viorea
ji_cri_mar


feminin Localizare : Negru Voda
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 630
Data de inscriere : 31/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptySam Feb 07, 2009 11:41 am

Bravo,gabi,felicitari ca te mentii la o greutate foarte buna! Si eu am cam 57,dar vreau sa mai dau putin jos.Stii cum e,tot timpul vrem a mai dam jos.Vio,nu ai incercat totusi mai degraba exercitii,aerobic,ceaiuri de slabit,decat pastile? Nu crezi ca iti pot face mai rau in timp??? Rolling Eyes
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 EmptySam Feb 07, 2009 1:35 pm

eee am 3 aparate in casa zici ca am sala de sport , si mereu uit Laughing sau mie lene sa ma apuc , Laughing Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
jurnal de dieta!!
Sus 
Pagina 2 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dieta cu apa
» Dieta, Diete!!!!!!!!!
» Dieta Dukan
» Jurnal de minune
» Jurnal de burtica Mary

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: diete-
Mergi direct la: