Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 jurnal de dieta!!

In jos 
+12
vyvy
mymy
lola09
andreeaiovici
anamaria21
marrya
kata0587
ji_cri_mar
greieras
violeta_ionescu
nicoletta
gabidari
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorMesaj
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyMar Noi 29, 2011 10:37 am

fetele eu continui sa tin dieta...dar se pare ca stagnez,e posibil sa fie de la "musafirii"ce mi-au venit ..oricum merg iar la sala de fitness si sint convinsa ca in curind devin manechin ras ras ras
Sus In jos
marrya
lalea
lalea
marrya


feminin Localizare : Caraula-Craiova
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 2039
Data de inscriere : 04/02/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyMar Noi 29, 2011 8:49 pm

Da pai Gabi e posibil sa fie asta motivul, da cu siguranta daca te apuci de sport o sa de-a roade mai bune...
Sus In jos
http://marrya-marrya.blogspot.com/
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyDum Dec 11, 2011 4:43 am

fetelor am abandonat dieta Rina,dar nu dieta in general... ras ..ca la un stil de viata sanatos nu am s arenunt niciodata!! oricum dupa 3 saptamini rezultatul e de 3 kg mai putin,ceea ce e minunat!!Ma saturasem sa maninc doar fructe la micul dejun asa ca am mai adaptat eu acesata dieta la preferintele mele si e ok ..merg mai departe mai ales ca mi-am facut si abonament la fitness ..totul merge bine!!
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyDum Dec 11, 2011 5:30 am

gaby, de slabit se poate slabi si fara o diea ca la carte, important e sa vezi cum reactioneaza corpul tau la ce ii dai sa manance si rezultatele pot fi chiar mai bune iar corpul nu va avea de suferit kiss
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
lola09




feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 26/02/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyMier Mar 06, 2013 9:43 am

buna fetelor am vazut un flayer intr-un plafar cu un produs lipogold,din cate am vazut este un produs pt slabit care arata foarte bine,a mai auzit cineva de el?l-a incercat cineva?
Sus In jos
mymy




feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 48
Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 27/02/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyLun Mar 11, 2013 12:44 pm

lola am vazut si eu aceste pastile de slabit si am intrat pe site-ul lor sa vad ce contine etc si am vazut ca pe langa ingredientele care te ajuta la slabit mai contine si acid hialuronic si colagen ceea ce mi se pare foarte tare,nu stiu ce efect are si daca slabesti de la ele poate o sa le incerc mai astept pareri sa vad daca a slabit cineva cu ele
Sus In jos
vyvy




feminin Localizare : Ploiesti
Varsta : 56
Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 28/02/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyMier Mar 13, 2013 1:30 pm

eu am inceput sa iau lipogold de 3 saptamani si sunt foarte multumita de el am slabit pana acum 4 kg,insa pe langa asta am vazut un efect si asupra unghiilor mele pana acum erau noi si se rupeau tot timpul insa vad ca au incept sa fie mai tari lucru care ma bucura
Sus In jos
galina83




feminin Localizare : alba
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 16/03/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyLun Mar 18, 2013 2:52 pm

eu iau lipogold de aproximativ o luna si am reusit sa slabesc cam 10 kg si ma bucur nespus de mult pentru ca asa sotul meu nu mai are ce sa-mi reproseze
Sus In jos
ioanaaa




feminin Localizare : arad
Varsta : 44
Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 17/03/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyMar Mar 19, 2013 2:56 pm

galina cred ca in primul rand trebuie sa te simti u bine si sa slabesti in primul rand pentru ca asa vrei tu si nu sotul tau,si eu am de slabit cateva kg insa o fac pentru mine,mi-ati captat atentia cu acest produs poate o sa il incerc si eu
Sus In jos
valentynna




feminin Localizare : pitesti
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 18/03/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyMier Mar 20, 2013 3:10 pm

mi se pare foarte tare acest produs mai ales daca are si alte efecte asupra corpului in afara de efectul de slabire,o sa mai astept pareri cu privire la lipogold si cine stie poate ma incumet si eu sa il iau si asa tre sa slabesc cateva kg bune mai ales ca vine vara
Sus In jos
lola09




feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 40
Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 26/02/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyLun Mar 25, 2013 12:33 pm

fetelor vroiam sa va spun ca m-am hotarat si eu sa imi comand lipogold si sper sa aiba efect cat mai mare asupra mea pentru ca am mare nevoie sa slabesc
Sus In jos
ioanaaa




feminin Localizare : arad
Varsta : 44
Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 17/03/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyMier Mar 27, 2013 12:49 pm

De cateva saptamani ma tot uit dupa produse de slabit,am mai incercat cateva pana acum dar nu am fost foarte multumita.Dupa cum am mai spus am de dat jos cateva kg neaparat.Am tot citit despre lipogold si am vazut numai pareri de bine.Cel mai tare m-au convins ingredientele care se pare ca dau rezultate,azi m-am hotarat sa il comand si eu si o sa va tin la curent.
Sus In jos
mymy




feminin Localizare : bucuresti
Varsta : 48
Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 27/02/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyLun Apr 01, 2013 2:15 pm

Astazi mi-am comandat si eu Lipogold sper sa functioneze si la mine.
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyJoi Apr 04, 2013 6:54 pm

Normal ca se gasesc numai comentarii de bine despe aceste produse,ca doar ce se scrie de rau se poate sterge foarte usor de administratorul siteului,ca doar se face reclama la un produs ce trebuie vandut cu orice pret,eu zic sa nu va lasati influentate de ingrediente si alte minuni prezentate de ei,ca nu va poate nimeni garanta ca e ceea ce scrie la ingrediente,poate doar daca se incumeta careva sa duca o pastila la un laborator de analize,sa afle exact ce contin.Chiar citisem si eu pe un forum ca o doamna a dus o pastila de slabit la un laborator si a avut surpriza sa contina doar niste vitamine si nimic mai mult......Apoi la cele care chiar functioneaza, e de multe ori efectul placebo,asa ca luati vitamne si ganditi ca sunt pastile de slabit minune,iar efectul e acelasi!!
Sus In jos
mikhaela76
ghiocel
ghiocel
mikhaela76


feminin Localizare : KSA
Varsta : 48
Numarul mesajelor : 378
Data de inscriere : 25/04/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyDum Apr 28, 2013 7:56 am

Cum mai stati cu slabitu fetelor?
Gabi,Diana?
Eu una nu am tinut vreodata diete,cine stie poate pe viitor.
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyDum Apr 28, 2013 9:36 am

mikhaela76 a scris:
Cum mai stati cu slabitu fetelor?

Eu una nu am tinut vreodata diete,cine stie poate pe viitor.


pai in cazul asta esti o norocoasa!!Eu nu tin o dieta anume ,dar recunosc ca sunt mai atenta la ceea ce mananc si cat mananc,pt ca e foarte usor sa iei in greutate si al naibii de greu s ale mai dai jos dupa o anumita varsta!!Sunt fericita ca pot sa ma mentin!!!
Sus In jos
mikhaela76
ghiocel
ghiocel
mikhaela76


feminin Localizare : KSA
Varsta : 48
Numarul mesajelor : 378
Data de inscriere : 25/04/2013

jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 EmptyDum Apr 28, 2013 2:51 pm

Pai atunci tineo tot asa,important e sa te simti tu bine si sa fi sanatoasa,si urarea asta e valabila pentru noi toate Very Happy femeile puternice aplauze
Sus In jos
Continut sponsorizat





jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: jurnal de dieta!!   jurnal de dieta!! - Pagina 16 Empty

Sus In jos
 
jurnal de dieta!!
Sus 
Pagina 16 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Subiecte similare
-
» Dieta cu apa
» Dieta, Diete!!!!!!!!!
» Dieta Dukan
» Jurnal de minune
» Jurnal de burtica Mary

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Sanatate :: diete-
Mergi direct la: