Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!

In jos 
+16
zizi15
newlailashelter
nicole
anamaria21
Roly
COSTACHE MIHAIL
marrya
vrabieionutz
nicoletta
ionicaeng
greieras
ji_cri_mar
violeta_ionescu
valdoina
gabidari
kata0587
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Mai 04, 2009 1:22 pm

Buna Mada,
Si daca-ti spun ca imi era dor de voi, constat ca tot n-are importanta...sa stii ca n-am primit nimic de la tine ! kiss imbratisare
...sunteti foarte frumosi, cu totii ! aplauze
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Mai 04, 2009 2:07 pm

valdoina a scris:
Buna Mada,
Si daca-ti spun ca imi era dor de voi, constat ca tot n-are importanta...sa stii ca n-am primit nimic de la tine ! kiss imbratisare
...sunteti foarte frumosi, cu totii ! aplauze

Ba chiar ti-am scris pe mess azi........
Sus In jos
ionicaeng
viorea
viorea
ionicaeng


feminin Localizare : brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 885
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Mai 04, 2009 2:39 pm

azi am primit si o veste buna in toata nebunia care a fost pe capul meu se pare ca peste cel mult o luna o sa avem o noua pisicuta in locul celui care a fost omorat ura .
abia astept sa ni-l aduca mai ales ca e si puiut mic pentru ca ii simt lipsa motanelului nostru Sad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Mai 04, 2009 3:38 pm

ionicaeng a scris:
azi am primit si o veste buna in toata nebunia care a fost pe capul meu se pare ca peste cel mult o luna o sa avem o noua pisicuta in locul celui care a fost omorat ura .
abia astept sa ni-l aduca mai ales ca e si puiut mic pentru ca ii simt lipsa motanelului nostru Sad

Si ne pui si noua poze cu puiutul, cand il ai, da?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptySam Mai 30, 2009 11:31 am

Lume, draga mea, peste doua luni jumate, trei sunt bunica iar. Ca am baiat mare, iar a data de pasarica!!!!!!!!
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptySam Mai 30, 2009 11:41 am

viril baiatul asta al tau!! :ras: :ras: :ras:
sa iti traiasca..si asteptam si noi puiutii!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyMar Iun 02, 2009 7:22 pm

gabidari a scris:
viril baiatul asta al tau!! :ras: :ras: :ras:
sa iti traiasca..si asteptam si noi puiutii!!

Pai tu ce zici ca doctorul ala mi-a zis degeaba ca are prostata marita ca a unui caine mare? Asta l-ar baga si dimineata si la pranz si seara.........n-are el cateluse cat s-ar distra, baiatul!
Acum numai sa-i traiasca puiutii catelusei, ca primii au murit imediat dupa nastere.........si mi-a zis cumanta-mea ca era unu leit Max!
Apropo.........m-a tuns mama! I-a sa ma vedeti ce trendi sunt!!!!!!!!!!!!!
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 AV1985s0
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Pq1vBVA9
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 AV198rUi
Sus In jos
ji_cri_mar
viorea
viorea
ji_cri_mar


feminin Localizare : Negru Voda
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 630
Data de inscriere : 31/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyMier Iun 03, 2009 5:18 pm

Daa,tunsoarea de vara!!! Cred ca se simte mult mai usor!11 ok ok
Sus In jos
ionicaeng
viorea
viorea
ionicaeng


feminin Localizare : brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 885
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyMier Iun 03, 2009 6:26 pm

arata foarte bine max al nostru o sa inebuneasca fetele kiss
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptySam Iun 06, 2009 7:31 pm

Ia uitati voi ce a facut Max al meu ieri seara la Snagov.........
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 SA400029
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 SA400016
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 SA400021
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 SA400022
Sa va zic cum a cazut lat acum cand am ajuns acasa? N-are sens.......toata noaptea trecuta n-a dormit, a plans o gramada, a miortait sa-l lasam afara cu Titi, catelusa. Nu puteam ca mai veneau caini la catelusa ca o simteau in calduri, si daca cumva se intampla sa-l muste careva? acum l-am spalat si doarme cu cracii in sus.......e mort de oboseala!
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptySam Iun 06, 2009 7:39 pm

Laughing Ce ti-e si cu catelusii astia!
Arata bine Maxi cu noua tunsoare.
Daca am sa am vreodata casa la curte, sigur am sa-mi iau un catelus.
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptySam Iun 06, 2009 9:09 pm

Mare ''gatsby'' Maxu', dar nici tipa nu-i rea ! :ras:
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyDum Iun 07, 2009 10:33 am

am vazut si eu pe MAX LA TINUTA DE VARA ..PARE MAI TINEREL ASA :ras: :face cu ochiul
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 6:48 am

UIte, vedeti voi ce e cu animalutele astea de companie? Noi, oamenii suntem niste rai...cum dirijam noi viata acestor fiinte, le tinem fie legate, fie in casa, nu conteaza, dar le dam noi cand consideram si cat vrem dreptul la viata normala...cum ne-am revolta noi sa ne faca cineva asa!
De ce nu l-ai lasat si pe el Mada, cu iubita lui? E si el un sufletel, poate i-a cazut draga... :ras: :ras: :ras:
Sus In jos
ionicaeng
viorea
viorea
ionicaeng


feminin Localizare : brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 885
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 7:37 am

fetele am pisoias, a fost adus zilele trecute cat eu am lipsit si abia in dimineata asta am aflat. l-am vazut e micut si foc de dragalas. o sa va pun poze zilele astea
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 9:03 am

ionicaeng a scris:
fetele am pisoias, a fost adus zilele trecute cat eu am lipsit si abia in dimineata asta am aflat. l-am vazut e micut si foc de dragalas. o sa va pun poze zilele astea

Pune, Ionica, sa va traiasca! aplauze
Sus In jos
ionicaeng
viorea
viorea
ionicaeng


feminin Localizare : brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 885
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 10:31 am

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 08062009220.th

el e micul pisoias flower
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 10:57 am

ionicaeng a scris:
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 08062009220.th

el e micul pisoias flower

Vai Ionica ce scump e! Sa-ti traiasca! Si ce micut....o jucarie vie!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 11:05 am

violeta_ionescu a scris:
UIte, vedeti voi ce e cu animalutele astea de companie? Noi, oamenii suntem niste rai...cum dirijam noi viata acestor fiinte, le tinem fie legate, fie in casa, nu conteaza, dar le dam noi cand consideram si cat vrem dreptul la viata normala...cum ne-am revolta noi sa ne faca cineva asa!
De ce nu l-ai lasat si pe el Mada, cu iubita lui? E si el un sufletel, poate i-a cazut draga... :ras: :ras: :ras:

Pai sa-ti spun de ce Violeta.........il lasasem toata ziua, de cum am ajuns si pana seara la 10-11. Se cuplase deja de doua ori cu ea. Acum trebuia sa ne culcam si noi ca oamenii. Cum sa-l las in curte, cand in curte mai sunt 2 cainii in afara de gagica lui(care era in calduri). Si sti cum e cand sunt catele in calduri........vin cainii de te miri unde la ea.......oricat ar fi de inchisa poarta sau gardul nerupt, tot sar gardurile sau se strecoara pe undeva si intra in curte. Asa sa intamplat si acum........puteam sa-l las in curte sa-l muste ceilalti masculi? ca ei se lupta pentru catele. Sti cum a fost in noaptea respectiva? Cred ca erau 5-6 caini pe la poarta........latrau, se bateau, se muscau.......cateaua la gard parca sa ii intarate si mai rau. Max al meu toata noaptea nu a facut altceva decat sa planga si sa miortae........cum sa-l las afara sa-l faca astia praf? Am preferat sa nu dorm toata noaptea si sa-l stiu bine!
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 11:16 am

mie im place poza pe care ai pus-o la avatar Mada
Gabi, e bine ca mai gasesti timp sa mai intri pe forum. Eu, in locul tau, as fi fost mai egoista si as fi trecut doar 5 minute seara
rusinica
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 11:17 am

Sa va traiasca pisicul Ionica! flower
Sus In jos
ionicaeng
viorea
viorea
ionicaeng


feminin Localizare : brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 885
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 11:36 am

va multumesc fetele pentru urari, sa stiti k e o jucarie vie, azi l-am luat in casa sa vezi ce se juca si ce alerga era ca un bebelus care descopera lucruri noi noroc
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptyLun Iun 08, 2009 12:30 pm

Sunt sigura. Simt si eu de multe ori nevoia de a avea o jucarie vie. Am avut nenumarate astfel de jucarii cand eram mai mica.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptySam Iun 13, 2009 1:10 pm

Ionica, ce-ti mai face pisoiasul? Ne mai pui poze cu el?
Sus In jos
ionicaeng
viorea
viorea
ionicaeng


feminin Localizare : brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 885
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 EmptySam Iun 13, 2009 1:21 pm

Madrid a scris:
Ionica, ce-ti mai face pisoiasul? Ne mai pui poze cu el?

o sa mai pun numa sa il mai prind pe afara ca zilele astea l-am tinut in bloc k a fost frig si urat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!
Sus 
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Cafenea :: prietenii nostri...necuvantatoarele-
Mergi direct la: