Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!

In jos 
+16
zizi15
newlailashelter
nicole
anamaria21
Roly
COSTACHE MIHAIL
marrya
vrabieionutz
nicoletta
ionicaeng
greieras
ji_cri_mar
violeta_ionescu
valdoina
gabidari
kata0587
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptySam Aug 01, 2009 2:29 pm

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 IMG_1627

Asta a fost Tarzan.E fetita insa a avut nume de baiat.E lunga povestea cu acest nume.A fost pentru noi o adevarata prietena si o sora ,cum spune fetita mea.Nu mai este printre noi de anul trecut din noiembrie.Ii simtim lipsa.Mereu era cu noi,in concediu ,la plimbare,in casa mereu se tinea dupa noi si mereu isi cerea masa in tacere cand venea ora ,asteptand cuminte in fata usii de la bucatarie.Avea 15 ani si 5 luni.Mult ar spune unii,insa putin am spune noi.A murit in liniste asa cum a fost mereu ea,o fire linistita si f.f. prietenoasa.In oras i se spunea cel mai educat catel.Dupa ce a plecat dintre noi parca totul a fost altfel.Craciunul lui 2008 a fost parca fara ea trist.Fetita mea a tinut sa-i puna un cadou sub brad chiar daca ea nu mai era.
Insa pe 1 Mai anul asta un maidanez sa tinut dupa sotul meu si fetita cand mergea in drum spre laborator.A intrat tiptil in curte(ei lasand poarta deschisa ) si de atunci n-a mai plecat.Fetita a botezato Roxi.Asemanarea mi sa parut izbitoare cu toate ca nu-si tine urechile drepte ca un ciobanesc german.Ce importanta are!! Fetita spune ca D-zeu ne-a trimis-o ca sa nu-i mai simtim lipsa lui Tarzi.

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 IMG_3137

Ea e Roxi.Vedeti asemanarea??
Sus In jos
nicoletta
viorea
viorea
nicoletta


feminin Localizare : Romania
Varsta : 65
Numarul mesajelor : 985
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptySam Aug 01, 2009 3:04 pm

Ionica, mitu ca mitu dar imi plac florile tale... Le ai pozate pe undeva?
Sus In jos
http://nykoletta.wordpress.com/
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptySam Aug 01, 2009 3:20 pm

nico, ionica nu a pozat florile, dar daca vrei iti pun eu niste poze cu florile ei si cu denumirea lor
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptySam Aug 01, 2009 4:26 pm

ce mult seamana Tarzan a ta, cu Sarona mea!!!!!!!!!

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 IfhWGZ597258-021

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 YY2eV2376877-0211
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyDum Aug 02, 2009 7:50 am

Da Mada seamana f.f. mult Sarona ta cu Tarzica mea.
Noi si pe Roxi o asemanam putin cu ea,insa cand o mirosim si inchidem ochii ne dam seama ca nu au acelasi miros.Tarzica avea un miros diferit,mirosea frumos.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyDum Aug 02, 2009 7:56 am

iubita,e normal sa nu ti se para a2a catelusa mai frumoasa k prima din orice punte de evdere,pentru ca de prima erai f atasata.....
deci pisicul de mai sus..seamana cu al meu numai k margelutza al meu e mai zbarlitt..dragul de el:D
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 2:02 pm

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 2781426140104801564S600x600Q85
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 2:03 pm

cat de scumpa e....imi vine sa o pap aplauze kiss ....sa-ti traiasca noroc kiss imbratisare
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 2:04 pm

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 2303537660104801564S600x600Q85

Eu sunt Cleo si am 7 saptamani si doar 800 de grame. In poza eram ceva mai micuta...vreo 600 de grame
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 2:05 pm

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 2986687930104801564S600x600Q85
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 2:13 pm

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 2611674140104801564S600x600Q85
Asta e o poza facuta ieri
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 2:13 pm

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 2113620920104801564S600x600Q85
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 2:19 pm

E foarte dulce, Kata, dar acum a inceput sa roada tot ce-i iese in cale. Are un latrat pitigaiat si se repede de zici ca-i pitbull ras ras ras E asa dulce cand te trezesti si vine la tine bucuroasa si dand din coada, incat iti lumineaza toata ziua. E o scumpete! Ma intreb daca si copiii au acelasi efect Embarassed


Ultima editare efectuata de catre greieras in Mar Aug 03, 2010 7:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 3:02 pm

e tare dulce ..sa iti traiasca....cit despre copii nu iti ramine decit sa vezi singura asta...dar iti garantez ca nu se poate compara ras daca te gindesti ca copilul iti mai si spune "te iubesc"""esti cea mai minunata mama ,din lume""..si ex pot continua!!
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 3:40 pm

Ce bulgaras superb! Sa-ti traiasca Diana, sa te bucure mereu! Dar sa stii ca ai deja responsabilitati legate de viata ei. Cat despre copii, zic si eu ca si Gabi, iubirea pentru copilul tau nu seamana cu nicio iubire pe lumea asta. Dar si copilul poate avea intr-un catelus un partener excelent de joaca si de viata, poate invata multe si de la catelus.
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyLun Ian 25, 2010 3:46 pm

Multumesc.
Cam aveti dreptate.
Catelusul este al nepotelei mele dar il zgandar si eu cat pot Laughing
Sus In jos
vrabieionutz




masculin Localizare : Bucuresti
Varsta : 34
Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 30/06/2010

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyVin Iul 02, 2010 5:46 pm

Va prezint si pisicutele mele

Motanu Michi (sa nu radeti......asa doarme el mereu)

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 DSCF3560
xxx
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 DSCF3565

si pisica Titi

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 DSCF3118
xxx
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 DSCF6223
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyVin Iul 02, 2010 6:09 pm

sa-ti traiasca..e tare frumos..si doarme atit de interesant ras ras clar are o personalitate aparte!!
Sus In jos
marrya
lalea
lalea
marrya


feminin Localizare : Caraula-Craiova
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 2039
Data de inscriere : 04/02/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptySam Iul 03, 2010 1:43 pm

Ce frumosi sunt...
Sus In jos
http://marrya-marrya.blogspot.com/
COSTACHE MIHAIL
ghiocel
ghiocel
COSTACHE MIHAIL


masculin Localizare : BUCURESTI
Varsta : 52
Numarul mesajelor : 467
Data de inscriere : 25/06/2010

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyJoi Iul 08, 2010 12:36 pm

Nu am ce face! Va trebui sa astept afara pana ce pisica se va trezi!!!


Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 187



M-au certat stapanii mei ca dorm toata ziua, dar aici nu ma vor mai gasi! Pot dormi linistita!




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1ad





Daca ai stii cat de rau sunt! Te-as face praf bai dinozaure! Dar sa nu fii in realitate! Ci doar pozat pe bucatica asta de hartie!!!




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1af




De cand ma am bine cu pisica, am devenit mai bland! Nu mai am la cine sa imi arat coltii!!!




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1ag




Mai dar tu chiar nu ai asa putin respect??? Nu vezi ca sunt mai mare decat tine???? Sa iti fie rusine!!!!





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1ak




Ultima editare efectuata de catre COSTACHE MIHAIL in Joi Iul 08, 2010 6:10 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL
ghiocel
ghiocel
COSTACHE MIHAIL


masculin Localizare : BUCURESTI
Varsta : 52
Numarul mesajelor : 467
Data de inscriere : 25/06/2010

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyJoi Iul 08, 2010 12:43 pm

Ce stapana dulce am, cat este de blanda cu mine, ce mult ma iubeste si cat de aproape ma tine de nasucul ei!!! Dar pe baiatul care mai devreme s-a apropiat de fata si buzele ei ei asa cum stau eu acum, de ce oare l-o fi pleznit????



Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1aq




Hai tataie! Mai cu viteza!!!!



Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1az




Baaaaaaaai???? Voi nu stiti ca inca nu mi-am luat carnetul??????





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1er




Eu sunt un caine mare! Ce sa bag in seama amaratele alea de pisicute care stau la spatele meu???





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1gh




Din lipsa de spatiu, noile paturi supraetajate pentru pisici sunt la moda! Dar ce faci cand in casa ai patru pisici, pentru ca paturile sunt doar pentru trei!!!




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1hg





Sus In jos
COSTACHE MIHAIL
ghiocel
ghiocel
COSTACHE MIHAIL


masculin Localizare : BUCURESTI
Varsta : 52
Numarul mesajelor : 467
Data de inscriere : 25/06/2010

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyJoi Iul 08, 2010 12:52 pm

Cat ma opun si tot nu reusesc sa evit apa!!!


Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1sd



Toata ziua am cersit! Mi-au iesit ceva banuti! As pleca acasa, dar mai bine dorm aici ca poate mai imi pica ceva!!!



Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1se




M-am imbatat doar din cateva inghitituri!!! Si eu care ziceam ca rezist pana beau tot continutul din sticla!!!!





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1sw




Vai ce bine ma simt la pieptul stapanei mele!!! Si cu ce drag ma tine!!! Cat de mult ma iubeste!!!!! Dar mai devreme pe baiatul care a vrut sa ii puna mana in acest loc moale si cald, de ce oare nu i-a dat voie si l-a certat????





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1vc



Ma simt si eu mai libera!!! Toata ziua sa stau in colivie!!! Acum sa stea si pisica putin in colivie sa vada cum este!!! Vai!!!! Dar ce vad???? Mi-a mancat toata mancarea!!!!!!





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1xc


E mai bine sa mi se dea cu lingurita decat sa bag eu boticul in castronel si sa ma murdaresc!!!




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1yu





Nu vrei sa ma plimbi si pe mine cu bicicleta??? Lasa ca iti fac eu pana!!! Daca ai stii ce gheare ascutite am!!!





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 1zv

Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyJoi Iul 08, 2010 4:23 pm

super haioase pozele!!multumim!!
Sus In jos
marrya
lalea
lalea
marrya


feminin Localizare : Caraula-Craiova
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 2039
Data de inscriere : 04/02/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyJoi Iul 08, 2010 5:37 pm

Foarte faine:) dar cred ca mergeau puse mai degraba la partea de amuzament, aici ar trebui discutat despre animalutele personale, sfaturi, etc. Cel putin asta e parerea mea.
Sus In jos
http://marrya-marrya.blogspot.com/
COSTACHE MIHAIL
ghiocel
ghiocel
COSTACHE MIHAIL


masculin Localizare : BUCURESTI
Varsta : 52
Numarul mesajelor : 467
Data de inscriere : 25/06/2010

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 EmptyJoi Iul 08, 2010 6:26 pm

Si daca stapanii mei m-au adus la curte sa prind soareci sau sobolani, chiar trebuie sa il prind si pe acesta? Vai dar ce mare este! Imi este frica de el!!


Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 17y




Stapanii mei nu prea se poarta frumos cu mine! Am sar gardul si am sa fug!




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 112



Vreau sa vad daca imi pacalesc stapanii sa ii fac sa creada ca sunt un sarpe incolacit!




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 113




Reclama mascata


Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 114





O secunda domnule vanzator! Doresc sa cumpar mai multe produse, dar sa stiti ca astazi nu am banii la mine!!!



Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 145
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!
Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Cafenea :: prietenii nostri...necuvantatoarele-
Mergi direct la: