Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!

In jos 
+16
zizi15
newlailashelter
nicole
anamaria21
Roly
COSTACHE MIHAIL
marrya
vrabieionutz
nicoletta
ionicaeng
greieras
ji_cri_mar
violeta_ionescu
valdoina
gabidari
kata0587
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyVin Ian 30, 2009 9:22 pm

Fetelor, mi-ati frant inima de tot !! Ca am avut si eu un motan si nu mai e...si nu am mai avut curaj sa iau altul, sa nu mai trec prin ce-am trecut si pentru ca m-am invinovatit pentru castrarea lui...asa cred ca de la castrare i s-a tras...nu stiu, dar si acum plang dupa el. Cand am vazut ce superbe sunt animalutele voastre, m-am topit de tot!!
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyVin Ian 30, 2009 9:27 pm

netty_07 a scris:
Patru...ghemotoace de par!

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 194

Imi vine sa intind mana sa iau unul...ce pacat ca nu esti mai aproape de mine !
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptySam Ian 31, 2009 5:05 am

Fetelor sint aici pe strada la pisici persane,asa cum e plina Ro de maidanezi,bine ca nu toate sint de rasa mai multe corcituri,dar sint si citeva exemplare frumoase,chiar ma gindeam sa prind pisici si sa le aduc in Ro ca se primesc bani frumosi pe ele!! :ras: :face cu ochiul
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyDum Feb 01, 2009 10:18 am

gabidari a scris:
Fetelor sint aici pe strada la pisici persane,asa cum e plina Ro de maidanezi,bine ca nu toate sint de rasa mai multe corcituri,dar sint si citeva exemplare frumoase,chiar ma gindeam sa prind pisici si sa le aduc in Ro ca se primesc bani frumosi pe ele!! :ras: :face cu ochiul
I-auzi lume........se apuca de afaceri.......!!!!!!!! Laughing Laughing
Sa sti tu Gabi ca corciturile sunt de multe ori mai frumoase si mai destepte decat rasele pure........din propie experienta!!!!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 3:03 pm

Va era dor de noi? Ia sa vedem ce am reusit sa facem pe webshots.......
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 2894182870104740227S500x500Q85
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 2719366850104740227S500x500Q85
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 2914129590104740227S500x500Q85
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 3:48 pm

Rasfatatul Maxy !
Arata superb in blanurile lui...si spuneai Mada ca nu esti atrasa de blanuri ! :ras:
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 4:44 pm

ce dulce e! ............aveam si eu cand eram mica un catel de jucarie care era identic cu maxy kiss
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 5:35 pm

Mada ,multumesc pt osteneala...superb catel..chiar mi-ar place sa il ciufulesc putin!!!
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 8:30 pm

Superb catel, adorabil ! Sa-ti traiasca , Mada! aplauze
Sus In jos
ji_cri_mar
viorea
viorea
ji_cri_mar


feminin Localizare : Negru Voda
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 630
Data de inscriere : 31/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 04, 2009 9:01 pm

Ce animalute frumoase aveti!!! vSi eu am avut o pereche de papagali,dar au murit,de atunci nu mi-am mai luat animal in casa,parca te atasezi prea mult...Oricum,acum avem o catelusa a blocului care este prezenta de seara pana dimineata la noi in scara.Ar dormi tot timpul,o vedem mereu cand iesim din casa.Este tare scumpa si lenesa.... albino
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptySam Feb 07, 2009 5:43 pm

Unul din cele patru ghemotoace de par, prezentate cu ceva timp in urma.....

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 2213772600104719330S425x425Q85

motanelul Jimmy.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptySam Feb 07, 2009 5:53 pm

Apropos de pisici....Stiati ca inca din antichitate, pisicile erau considerate ca fiind animale cu capacitati vindecatoare, avand un camp electromagnetic f. puternic ?!?..Prin contactul intre om si pisica, undele acesteia neutralizeaza undele emise de un organism bolnav, compania pisicilor diminueaza starile de anxietate si depresie, in timp ce papagalii vorbitori atenueaza durerile cardiace iar pestii induc stari de relaxare cand sunt priviti in acvariu.
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptySam Feb 07, 2009 6:47 pm

o scumpete Jimmy ,sa iti traiasca si sa te bucuri de el mult timp!!!
Sincer mie imi face placere sa mingii chiar si animalele de plus ,chiar si acestea imi dau acea stare de bine ,de liniste....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyDum Feb 08, 2009 4:22 pm

Azi am fost la Snagov. Sa va spun ce a fost pe Maxy cand si-a vazut gagica? Va las sa ghiciti..........
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 GxJROb9
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Pq1Bi490
Cand am ajuns acasa era ca un porcusor.....l-a spalat mama, l-a uscat cu feonu si l-a facut un pufusor.
In poza cu febletea lui........ tati!
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 AV1uRuq9
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyDum Feb 08, 2009 6:45 pm

Mada cred ca o sa fi in curind bunicaaa!! :ras: ura :face cu ochiul
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyDum Feb 08, 2009 9:15 pm

gabidari a scris:
Mada cred ca o sa fi in curind bunicaaa!! :ras: ura :face cu ochiul

Asta cu siguranta si inca repede.....cred ca luna viitoare! O sa ratez insa meseria de moasa! :ras: :ras: :ras:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 11, 2009 5:41 am

Va era dor de mine? Mi-a luat mami azi mancarica si mi-a facut surpriza........mi-a cumparat si un osisor de curatat dintii. I a sa vedeti ce i-am facut...
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 AV1HiMD0
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 GxQGqai
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 11, 2009 7:52 am

sa le stapinesti cu placere ,catel frumos si rasfatat!!! imbratisare
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 11, 2009 1:00 pm

Dulce catelul tau Mada. Am avut si eu in Romania 2 catei. Un lup care acum a imbatranit saracul si nici nu se mai poate ridica de jos :plans: (e foarte greu cand ai vezi ajunsi in strarea asta) si un tekel care-i la tara cu tata.
Lupul era spaima cartierului. Frumos foc si muca tare Laughing Stia sa faca de toate: sa sara, sa faca pe mortul sa o "stearga" cu coada-ntre picioare , sa deschida usa etc. Singurii pe care nu-i musca erau copii. Alergie cumplita avea la betivi si politisti Laughing
Tekelul, se comporta si acum ca un rege. Doarme doar in pat si doar cu capul pe perna, manaca numai bunataturi si daca-i dai salam mai ieftin il scuipa Laughing Tot asa, daca te pui in pat sa dormi si il impingi putin mai incolo (doarme pe mijlocul patului affraid ) te maraie urat de tot. Stiti ce este ciudat si amuzant in acelasi timp? Pe lupul bataus il cheama Flex Wheeler la fel ca pe renumitul culturist, iar pe teckel il cheama Little King (micutul rege).
Mi-as dori sa am un cutu mic si aici dar deocamdata nu se poate pt ca nu locuim in casa noastra dar pe viitor am sa-mi iau sigur.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 11, 2009 5:17 pm

greieras a scris:
Dulce catelul tau Mada. Am avut si eu in Romania 2 catei. Un lup care acum a imbatranit saracul si nici nu se mai poate ridica de jos :plans: (e foarte greu cand ai vezi ajunsi in strarea asta) si un tekel care-i la tara cu tata.
Lupul era spaima cartierului. Frumos foc si muca tare Laughing Stia sa faca de toate: sa sara, sa faca pe mortul sa o "stearga" cu coada-ntre picioare , sa deschida usa etc. Singurii pe care nu-i musca erau copii. Alergie cumplita avea la betivi si politisti Laughing
Tekelul, se comporta si acum ca un rege. Doarme doar in pat si doar cu capul pe perna, manaca numai bunataturi si daca-i dai salam mai ieftin il scuipa Laughing Tot asa, daca te pui in pat sa dormi si il impingi putin mai incolo (doarme pe mijlocul patului affraid ) te maraie urat de tot. Stiti ce este ciudat si amuzant in acelasi timp? Pe lupul bataus il cheama Flex Wheeler la fel ca pe renumitul culturist, iar pe teckel il cheama Little King (micutul rege).
Mi-as dori sa am un cutu mic si aici dar deocamdata nu se poate pt ca nu locuim in casa noastra dar pe viitor am sa-mi iau sigur.

Nu stiam ca ai doi catei, greieras. Sa-ti traiasca ambii. Stiu cat e de greu cand vezi ca imbatranesc sufletele astea..........Mie mi-a murit acum un an Sarona si ma uitam la ea la cum ajunsese..........exact ca si cinele tau, era lupa veritabila, rea si ascultaroare in acelasi timp si fidela cum rar intalnesti! In ultima perioada, nu mai auzea, nu mai vedea bine si nu mai putea sta pe picoarele din spate. Mai sunt cateva zile si face un an de cand nu mai e.........pe 14 de ziua indragostitilor!
Nu ai ideee cat de greu mi-a fost, cat am plans dupa ea si cat imi e de dor!!!!!!!!!
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyMier Feb 11, 2009 5:20 pm

Lupii au probleme cu articulatiile, mai mult ca cei din alte rase. A mea, desi are doar 7 ani, de vreo doi ani are probleme cu piciorusele din spate. Deseori trebuie s-o ajut eu sa se ridice, face si tratament dar nu prea are efectele scontate.
Imi este teama de ce va urma....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 12, 2009 4:36 am

valdoina a scris:
Lupii au probleme cu articulatiile, mai mult ca cei din alte rase. A mea, desi are doar 7 ani, de vreo doi ani are probleme cu piciorusele din spate. Deseori trebuie s-o ajut eu sa se ridice, face si tratament dar nu prea are efectele scontate.
Imi este teama de ce va urma....

Of, mai Doina.....daca ai fi vazut-o pe Sarona mea in tinerete!!!!!!!!Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 YY2eV2376877-0211
Nu se apropia nimeni de curte.......a fost ingerul nostru pazitor! Plecam la tara, la peste, la munte....oriunde si ea era paznicul credincios! In 14 ani de viata nu mi-a iesit din curte decat de doua ori.....o data cand era mai mica si a dormit o noapte la poarta ca a iesit fara sa fim atenti(nu s-a miscat de langa poarta.....venea lumea pe drum, o vedea la poarta si treca pe trotuarul celalalt) si o data cand s-a luat dupa unu care ii furase bicicleta lui fi-miu(eram cu casa in constructie si poarta era cazuta, nu se inchidea bine......ala a vazut bicicleta langa poarta si si-a zis ca e usor de luat......dar nu stia de Sarona cu siguranta si nici n-a vazut-o ca statea dupa masina parcata in rampa. Si a dat sa iasa din curte cu bicicleta.......si mi s-a repezit Sary in el si mi ti l-a dus taras pana la coltul strazii.........din clipa aia am iubit-o si mai mult decat pana atunci!)
A mea dupa 10 ani a inceput sa nu mai aiba reactii asa de bune.........dar in ultimii 2 ani de viata nu mai auzea bine, nu mai vedea chiar asa de bine iar pe atunci Figo era puiut si avea chef de joaca cu ea......si mai sarea peste ea sau pe ea.......o vedeam micuta cum nu mai putea sta pe picioarele din spate! M-a durut rau cand s-a dus......parca curtea era goala, parca nimic nu mai era ca inainte. Mult timp pana sa le am pe cele mici ziceam........ma duc sa fac mancare la catei.....dar era doar unul........ca Maxy era separat de ei si avea regim preferential. Mult timp imi venea sa strig dupa ea prin curte.........apoi imi dadeam seama si ma bufnea plansul.
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 AAA027
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 12, 2009 11:26 am

Mata iti inteleg suferinta...ea se amplifica cu siguranta si din cauza apropierii datei cind a disparut de linga voi !
E cumplit. Incerc sa fac tot ce pot acum, cit e vie, sa simta ca o iubim, o ingrijim, nu-i lipseste nimic (fac tot felul de aranjamente cind suntem plecati, sa stea cu aceeasi persoana, sa ramina in mediul ei si nu la pensiune...) iar in rest nu vreau sa gindesc de-acum. Ma rog la bunul Dumnezeu sa putem fi linga ea in momentele grele. Tu esti tinara, n-ai avut poate aceste framintari dar eu am o grija teribila, am o virsta, am luat-o tirziu si-as vrea sa mai fiu pe-aici sa o iubesc pina la final....il stim, e dureros ! ruga
A mea pazeste doar ce i-am indicat, pentru restul spatiului am educat-o sa stea potolita...la noi paza este asigurata si platita, n-am lasat-o sa fie agresiva !
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyVin Feb 13, 2009 2:39 pm

Mada, pe mine ma doare sufletul cand il vad pe Flex cum se chinuie. Il dor labutele din spate si se vede in ochii lui. La inceput tarsaia labutele , apoi pica in fund pe scari, acum nu se mai ridica de loc. De vazut nu mai vede, nu mai latra si nici de auzit nu mai aude bine. E o epava. Nici macar nu-l pot lua in brate sa-l scot afara. E mult prea greu. Are sora-mea grija de el. Cu gandul la imaginea asta, nu cred ca-mi voi mai lua un caine.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 EmptyDum Feb 22, 2009 3:31 pm

Hai sa va arat un hotoman.........isi pusese Doru o cana de lapte sa bea si i-a sunat telefonul. Dragutul meu a asteptat momentul prielnic si iata ce facea in brate la taica-su. I-am tras una pe cur si l-am dat jos, dar dupa ce l-am pozat intai! Laughing Laughing Laughing

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Gx1ighP9
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!
Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Cafenea :: prietenii nostri...necuvantatoarele-
Mergi direct la: