Femei Puternice
Femei Puternice
Femei Puternice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femei Puternice


 
AcasaAcasa  portalportal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!

In jos 
+16
zizi15
newlailashelter
nicole
anamaria21
Roly
COSTACHE MIHAIL
marrya
vrabieionutz
nicoletta
ionicaeng
greieras
ji_cri_mar
violeta_ionescu
valdoina
gabidari
kata0587
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyMier Mar 04, 2009 6:05 pm

Uitati-va la el cum doarme.........sta langa mine, pe fotoliul din dreapta mea! I-am pus ceva de plus, ca sa nu stea direct pe fotoliul de piele, sa-i tina rece, ca a fost racit si inca nu sunt sigura ca e in totalitate refacut. Si el si-a facut cuibusorul! N-am rezistat sa nu-i fac poza sa v-o arat!Scuzati calitatea imaginilor dar nu mai aveam bateriile incarcate si asa face aparatul meu poze cand are aceasta problema!
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 PqPawj0
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 PqPaQg9
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyMier Mar 04, 2009 6:17 pm

ptiu sa nu il deochi...tare e dulce,..imi vine sa pup popzele!!sa ai mare grija de el,ca e un scump!!!
Sus In jos
violeta_ionescu
panseluta
panseluta
violeta_ionescu


feminin Localizare : Bucuresti
Varsta : 72
Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 27/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyMier Mar 04, 2009 9:20 pm

Mada, sa-ti traiasca! Merg saptamanal in vizita la o familie care are o catelusa carliontata alba su pete negre, cu motul pe ochi, rotunjoara, care le da de veste cum ajung la usa. Deja ma cunoaste , ne-am imprietenit tare si nici nu imi dau bine haina jos si se aseaza la picioarele mele cu burtica in sus sa o scarpin. Mamica ei zicea ca o s-o dea sa faca pui, ca nu a dat-o pana acum. Trag nadejde sa iau si eu unul, dar mai tarziu, dupa ce va fi intarcat. Mi-e drag de ea de mai pot, ma miroase si ma lasa sa o tin in brate, se lipeste de mine si cu boticul...mai imi alin si eu dorul de animale. Ma mai duc si in parc si hranesc pisoii...ratele si pescarusii...ce sa fac? E o bucurie sa-i privesc.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyVin Mar 06, 2009 6:58 am

10 modalitati de a va incalzi animalutul de companie in aceasta iarna

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Gx1JLxNr

Brr! Este atat de frig afara! Daca trebuie sa stati afara indiferent care ar fi motivul, cel mai probabil ca de-abia asteptati sa ajungeti acasa sa va puneti pe voi un flanel moale si pufos si sa sorbiti o ciocolata fierbinte. Dar, animalutul vostru de companie ce poate face pentru a se incalzi? Oare ce-i incalzeste lui inima?

Ingrijirea de iarna

Anumiti caini sunt mult mai afectati de frig decat altii, si in special animalutele de companie mai in varsta si/sau cele cu anumite boli, cum ar fi artrita. Aici sunt descrise 10 modalitati de a va mentine cainele cald in aceasta iarna.

Achizitionati rasa potrivita pentru climatul din care proveniti. Daca aveti ocazia sa o luati de la inceput alegeti-va o rasa facuta pentru iernile aspre, mai ales daca locuiti in climate mai reci si daca anticipati ca va veti petrece destul de mult timp afara alaturi de cainele vostru. Cainii buni pentru climatele reci sunt reprezentati de malamutii de Alaska, husky siberieni si chow chow-ii. Pisicile cu parul lung, de asemenea, suporta frigul mai bine, desi tuturor varietatilor de pisici le merge cel mai bine in interiorul casei.
Tineti-le in interiorul caminului. Aceasta este cea mai sigura modalitate de a va mentine animalutul de companie intr-un mediu ambiant cald. Caini, chiar daca se vor bucura de escapadele in mediul exterior sunt mult mai fericiti in interiorul caminelor lor alaturi de stapanii lor.
Luati-le jachete si pluovere. Daca in caminul vostru este un pic racoare, jachetele sau pluoverele va pot mentine animalutele de companie calde. Daca le scoateti afara in zapada (cainii mai des decat pisicile), este recomandat sa alegeti niste hainute care sa fie acoperite cu nailon impermeabil.
Cizmulite. Cainele vostru isi regleaza temperatura corporala prin intermediul talpilor picioarelor sale (precum si cu ajutorul limbii, bineinteles). Atunci cand merg prin zapada, cizmulitele il pot ajuta pe animalutul vostru sa-si mentina o temperatura interna de confort. Acestea il vor proteja, de asemenea, de sare sau alte produse folosite pentru topirea ghetii.
Verificati temperatura mediului ambiant inainte de a iesi afara. Iarna, la fel ca si vara, temperatura poate fi mult mai rece, respectiv, mai calda decat indica termometru. Verificati temperatura si coeficientul de racire al vantului pentru va impiedica cainele de la a raci.
O locuinta exterioara corespunzatoare. Daca cainele vostru isi petrece o mare parte din timp afara, asigurati-va ca acesta are adapostul potrivit. Cusca lui are trebui sa aiba acoperisul inclinat, sa fie izolata si sa beneficieze chiar si de un sistem de incalzire mai ales daca animalutul vostru isi petrece tot timpul afara.
Culcusul. Podeaua custii animalutului vostru ar trebui sa fie situata la cel putin 7,5 cm inaltime de solul rece pentru a evita curentii de aer. Platformele joase confectionate din lemn moale sau dintr-un cadru de aluminiu acoperite cu o prelata sunt binevenite pentru animalutele voastre.
Oferiti-le mai multa mancare. Cainii utilizeaza mai multe calorii in timpul iernii in incercarea de a se mentine calzi. Din acest considerent hraniti-i cu o cantitate un pic mai mare de hrana in lunile de iarna, mai ales daca ei isi petrec mult timp afara.
Folositi sticlele cu apa fierbinte sau discurile care se pot lipi pe langa corpul animalului. Daca in casa voastra este racoare, va puteti incalzi animalutul de companie utilizand o sticla cu apa fierbinte pe care o veti plasa sub paturica lui sau chiar un disc care se poate atasa sub culcusul companionului vostru si care se incalzeste intr-un cuptor cu microunde mentinandu-se cald pentru cateva ore.
Nu uitati de „tratamentele” speciale ocazionale si de frecatul de burtica. Nimic nu va incalzi sufletul cainelui vostru mai mult decat o atentie sau o mancarica speciala, asa ca oferiti-i-le pe ambele.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptySam Mar 14, 2009 1:22 pm

Am venit sa vi-l prezint pe noul meu prieten.......ma joc cu el, il imping cu nasucul, il si miros...........imi place ca nu ma musca!
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Pq1BQtNS
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptySam Mar 14, 2009 1:25 pm

Si asa dormeam ieri dimineata langa tati........
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Pq1BQVer
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 AV1zT1CS
Sus In jos
kata0587
crin
crin
kata0587


feminin Localizare : Brasov
Varsta : 37
Numarul mesajelor : 5638
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptySam Mar 14, 2009 1:52 pm

forte frumos aplauze .....pupici dulci de lamine pt el kiss
Sus In jos
http://bucatarie-usoara.blogspot.com/
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyDum Mar 29, 2009 12:19 pm

Avem un baiat care tencuieste , zugraveste prin casa. Si acum doua minute era cu o caciula in cap. Maxy al meu s-a dus sus la el, a tabarat pe el(se ridica in doua piciore pe tine sa-l mangai, sa-l dragalesti) si cand l-a prins pe baiat cu capul in jos, i-a furat caciula din cap si direct cu ea la mine in pat........daca-l vedeti acum ce vesel e cu caciula omului in gura..........murim de ras cu totii!!!!!!!!! :ras: :ras: :ras: :ras: :ras: :ras: :ras: :ras: :ras: :ras:
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyDum Mar 29, 2009 12:27 pm

Aseara l-am visat pe Flex.Intai era doar o gramada de blana, un les, apoi l-am vazut viu si plin de energie. alerga in jos pe un deal si eu strigam la el de frica sa nu-si raneasca labutele, dar el s-a intors acasa fara sa fi patit nimic.
Oare de ce de fiecare data cand cineva moare, il visam tanar si fericit? Mie asa mi s-a intamplat si cu o matusa si cu vecina si cu mama, iar apoi cu Flex. Pe Flex il visasem tinerel si fara probleme chiar dinainte sa-mi spuna ca a murit(la data la care l-am visat, deja murise), dar nu mi-am dat seama din vis.
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyDum Mar 29, 2009 4:18 pm

mie tare mi-ar placea s astiu interpreta visele..dar din pacate nu ma pricep :plans:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyDum Mar 29, 2009 5:55 pm

greieras a scris:
Aseara l-am visat pe Flex.Intai era doar o gramada de blana, un les, apoi l-am vazut viu si plin de energie. alerga in jos pe un deal si eu strigam la el de frica sa nu-si raneasca labutele, dar el s-a intors acasa fara sa fi patit nimic.
Oare de ce de fiecare data cand cineva moare, il visam tanar si fericit? Mie asa mi s-a intamplat si cu o matusa si cu vecina si cu mama, iar apoi cu Flex. Pe Flex il visasem tinerel si fara probleme chiar dinainte sa-mi spuna ca a murit(la data la care l-am visat, deja murise), dar nu mi-am dat seama din vis.

Greierasule, probabil ca ei chiar se duc intr-o lume mai buna! pentru ca nu esti singura care viseaza pe cineva mort si care in vis arata mai bine ca in realitate. Si eu patesc asa cand o visez pe maita mea........numai ca de cate ori o visez ea imi prevesteste ca ma imbolnavesc, ori eu ori cineva din familia mea!
Azi Doru l-a visat pe un amic al nostru care tot asa e mord de mai bine de 7 ani...........si la fel, era aievea, mult mai bine si mai relaxat si frumos decat cum il stiam noi in viata. Si era in viata un barbat impozant, elegant, tot timpul imbracat la 4 ace, mirosind a parfumuri innebunitoare! In vis insa era si mai si decat in realitate!
Sus In jos
greieras
panseluta
panseluta
greieras


feminin Localizare : Iran Shiraz
Varsta : 47
Numarul mesajelor : 1644
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyDum Mar 29, 2009 6:22 pm

ciudat Mada......am incercat sa caut o explicatie pe net dar n-am reusit sa gasesc nimic.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyJoi Apr 30, 2009 4:44 pm

Daca va era dor de mine............ca mi-e mi-era dor de voi!!!!!!!!
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 PqFxhO9
Sus In jos
ionicaeng
viorea
viorea
ionicaeng


feminin Localizare : brasov
Varsta : 36
Numarul mesajelor : 885
Data de inscriere : 22/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyJoi Apr 30, 2009 4:48 pm

e un scump pupuci dulci kiss kiss
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyJoi Apr 30, 2009 6:39 pm

Buna seara !

DAAAAA, ne era ! Eu nu mai stiam nimic de cind a fost racit. Arata foarte bine !
Smotoceli, pupici pe burtici, din partea mea, Mada, pentru el ! kiss kiss

PS.la mine merge ca naiba, noua varianta. Apare cu jumatati de ecran, fug in sus si-n jos emoticoanele, e un chin topic off
Am scris aici pentru ca mi-e teama ca nu ma lasa sa mai merg unde trebuie.
O seara buna tuturor si petrecere frumoasa in zilele astea de sarbatoare !
Sus In jos
ji_cri_mar
viorea
viorea
ji_cri_mar


feminin Localizare : Negru Voda
Varsta : 42
Numarul mesajelor : 630
Data de inscriere : 31/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyJoi Apr 30, 2009 6:44 pm

Multumim,valdoina!!! Si tie la fel,un 1 mai plin de distractie si voie buna!!
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyJoi Apr 30, 2009 6:53 pm

cHIAR ADMIRAM POZA LA AVATAR,da ma bucur ca aici e in varianta mai mare!!un pupic si de la mine!
Doina curios ca patesti asa ,poate e doar azi si miine totul isi revine!!
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyJoi Apr 30, 2009 7:03 pm

Gabi, situatia este de ceva vreme, nu a fost numai astazi; iarasi nu mai primesc notificari si am explicat alta data de ce le prefer. As zice ca pare o intimplare si nu o regula pentru care am optat, la profil, faptul ca apar din cind in cind...poate e ceva la mine, nu stiu...Am mai incercat sa scriu, insa se intimpla ce-am spus mai sus si uneori nici n-am fost sigura daca am reusit sau nu !
Nici de citit n-am reusit convenabil...ce mai zice Diana, s-a odihnit, se simte bine acasa ? T si familia sunteti bine ? Violeta v-a mai vizitat ?
Multumesc Mary pentru urari. Nu petrec, m-a surprins 1 Mai fara program...
Imbratisari si petrecere frumoasa !
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyVin Mai 01, 2009 7:34 am

cred ca totusi problema e de la tine,ca noi toate nu avem probleme...dar sint convinsa ca se remediaza!!
Diana nu prea a mai intrat asa ca nu stim prea multe,da cred ca inca se acomodeaza cu aerul de acasa!!
in rest toata lumea e bine ,eu sincer iti duc dorul,asa ca poate se remediaza problema mai repede sa intri si tu mai des!! kiss imbratisare
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyVin Mai 01, 2009 7:43 am

gabidari a scris:
cred ca totusi problema e de la tine,ca noi toate nu avem probleme...dar sint convinsa ca se remediaza!!
Diana nu prea a mai intrat asa ca nu stim prea multe,da cred ca inca se acomodeaza cu aerul de acasa!!
in rest toata lumea e bine ,eu sincer iti duc dorul,asa ca poate se remediaza problema mai repede sa intri si tu mai des!! kiss imbratisare

Diana vad ca e online pe mess.......de ce nu o intra si pe forum?
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyVin Mai 01, 2009 10:57 am

Gabita, cred ca ai dreptate, problema ar putea fi la mine...se misca foarte incet, fereastra de raspuns nu sta locului (de aia zic ca nu pot sa scriu) iar cind reusesc s-o fac, nu reusesc ''sa tintesc'' chestia cu ''trimite raspuns''...
De remediat s-ar putea numai daca o face singur, pentru ca inafara de SpybotSearch, n-am alt doctor, care sa remedieze ce-o fi pe-aici :plans:
Iti multumesc, daca e potrivit sa spun asa, ca-mi simti lipsa. Si eu voua ! kiss imbratisare
Acum am primit o notificare precum ca, Kata si-a luat pantofi frumosi...a trebuit sa ma loghez, alta data ma ducea direct la noua postare.
In fine, am explicat destul.
Va imbratisez dragele mele, Gabi, Violeta, Mada (am facut o boacana, mi-am cerut scuze, pe mail...oare ai primit?),Kata, Ionica, Mary, Marina, Mihaela si...salutari Keops...! Petrecere frumoasa, relaxare placuta !
Sus In jos
gabidari
trandafir
trandafir
gabidari


feminin Localizare : Teheran si Cluj-Napoca
Varsta : 51
Numarul mesajelor : 6512
Data de inscriere : 23/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyVin Mai 01, 2009 4:13 pm

asrazi s-a intimplat si la mine sa trebuiasca sa m aloghez,cred ca se intimpla asta odata pe luna!!
Diana e pe mess ca vb cu sotul,si la vorbit o poate face si cu unghiile mari,pe cind sa scrie nu!! :ras: :ras: :ras:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptySam Mai 02, 2009 7:49 am

valdoina a scris:
Mada (am facut o boacana, mi-am cerut scuze, pe mail...oare ai primit?)

Da n-ai facut nici o boacana, draga mea! Am primit mailul si ti-am zis ca nu e nici o problema......n-aveai de unde sa sti id-ul meu de mess. Iti scriu doua vorbe pe mess, dai add si s-a rezolvat. Ce-ti faci atatea probleme? imbratisare imbratisare kiss kiss
Sus In jos
valdoina
panseluta
panseluta
valdoina


feminin Localizare : romania
Varsta : 71
Numarul mesajelor : 1441
Data de inscriere : 24/01/2009

Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptySam Mai 02, 2009 4:55 pm

Madrid a scris:
valdoina a scris:
Mada (am facut o boacana, mi-am cerut scuze, pe mail...oare ai primit?)

Da n-ai facut nici o boacana, draga mea! Am primit mailul si ti-am zis ca nu e nici o problema......n-aveai de unde sa sti id-ul meu de mess. Iti scriu doua vorbe pe mess, dai add si s-a rezolvat. Ce-ti faci atatea probleme? imbratisare imbratisare kiss kiss


Bine Mada, nu-mi mai fac ! Smile
...atunci astept ''vreo doua vorbe'' pe mess :ras: :ras: imbratisare
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 EmptyLun Mai 04, 2009 12:22 pm

Va era dor de noi?
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 GxoToWr
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Pq_5Ljr
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 GxoT_lA
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!   Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga! - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Un catelus, o pisicuta.......o familie intreaga!
Sus 
Pagina 4 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femei Puternice :: Cafenea :: prietenii nostri...necuvantatoarele-
Mergi direct la: